NEST práve spustila difúziu budúcnosti

Tekuté difuzory sú budúcnosť a budúcnosť je teraz. Rovnako ako astronaut zmrzlina odstránila všetky tavné, kvapalné časti z tradičného tvaru, NEST odstránil tekutiny aspekt z klasickej difúzor. Nové verzie, ktoré sa dajú zobraziť v najchladnejšom chrómovom stojane, odzrkadľujú rovnakú intenzitu rozptyľovača kvapalín, s výnimkou toho, že sa nemusíte obávať preklopenia tyčiniek, alebo sa pýtate, či vaša mačka zrazila celú fľašu znovu.

Patentované ScentSticks spoločnosti NEST sú vyrobené z udržateľného papiera, ktorý bol namočený do vonného oleja a môžete používať toľko alebo len málo, koľko chcete, v závislosti od toho, akú silu chcete mať vôňu a od veľkosti vašej miestnosti – v súčasnosti máme dve stojaci v našej spálni a štyri pre našu obývaciu izbu. Lepšie je, že tyčinky sú 100% biologicky odbúrateľné, takže ich môžete kompostovať po dokončení.

VIDEO: Som posadnutá: Byredo je Loose Lips Candle

TÝM SÚVISIACE DOMY: Vône, ktoré dlho po dňoch matiek dlho trvajú

Značka v súčasnosti ponúka vône grapefruitu, marokánskej amber a bambusu, ktoré cítia presne ako sviečky, ak ste oboznámení s katalógom spoločnosti NEST a začnete v júni, budete ich môcť získať v Cedar Leaf & Lavender, Sicilian Tangerine , rovnako ako Ocean Mist & Sea Salt. Náhradné palice budú k dispozícii približne v rovnakom čase. Vzhľadom k tomu, že ScentSticks trvá zhruba 90 dní, difúzor, ktorý si kúpite teraz, bude stále silný. Nájdite rozprašovače NEST bez kvapalín za 60 dolárov každý teraz na nordstrom.com.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 4

map