Nikdy nebolo jednoduchšie si vyskúšať svoje obľúbené sušenie

Pravda, nie je nič podobné, ako prechádzanie cez dvere Drybar a nechať si oddýchnuť v rukách svojich stylistov, zatiaľ čo sa usadíte medzi šikovný žltý dekor a popíjajte pohári čampier, vediac plne dobre, necháte miesto vyzerajúce a cítiť ako žena pripravená na svet.

[PREČÍTAJTE: Musí mať vlasy nástroje na zjednodušenie rutiny krásy]

Ale ako všetci vieme, život sa deje av prípade, že sa ocitnete v potrebe poslednej minúty výbuchu a žiadneho stretnutia v knihách, zakladateľ Alli Webb spustil Drybar je DIY séria – videá, ktoré budú presvedčiť, ako vytvoriť južnej Comfort alebo Cosmo doma. Pretože, buďme skutoční, keď ste fyzicky vo svojej kresbe, ste príliš zaneprázdnení Zlé dievčatá alebo prelistovanie časopisov, aby si všimli, ako robia čaro.

Webb sama vás prevedie každým vzhľadom Drybar ponúka od začiatku do konca. Zatiaľ čo klipy sú len pár minút dlhé, rozbije každý krok jednoducho. Nesmiete dostať túto techniku ​​na vašu prvú skúšku, ale s dôslednou praxou sa dostanete visieť na to.

[PREČÍTAJTE: Tieto krásy “Shots” vám dávajú žiarivú pokožku a lesklé vlasy – bez záškrtu]

Samozrejme, že sa učíme o tajomstvách Drybara, nebudeme nás brániť v tom, Koniec koncov, nič nie je úplne podobné skutočnej veci.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 + 5 =

map