Nočné krémy vs. nočné masky: Aký je rozdiel – a čo by ste mali používať

nočné Creams Lead
Zdvorilosť

Erin Lukas

06 januára 2016 @ 17:30 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Nočné krémy a masky sú tajnými zbraňami v akejkoľvek líniovej starostlivosti o pleť. Zlepšenie hydratačnej pokožky, žiarivosť a minimalizácia príznakov starnutia, keď získavame krásu spánku, je určite niečím, čo môžeme za sebou. Slathering produkt na našej tvári a nechať to fungovať jeho mágia potom, čo sme zasiahli svetla je jednoduchý koncept, ale vedieť, či by ste mali použiť nočný krém alebo masku, je to, kde sa veci môžu zahmlievať.

Nočné krémy obsahujú viac výživných a hydratačných prísad než denný zvlhčovač a vo všeobecnosti obsahujú viac vyživujúce a hydratačné prísady. Nočné masky sú ako nočné krémy na steroidy a sú účinnejším spôsobom, ako dosiahnuť zdravšiu pleť cez noc. Ak ich necháte spať, vytvárajú pečať, aby zadržali vodu a pomohli zložkám preniknúť do kože efektívnejšie, ale stále sa cítia ľahké. A čo je najdôležitejšie: Nebudú mať neporiadok na vašom obliečku na vankúše. 

Nasledujúce nočné krémy a masky nevytvoria nedostatok spánku, ale tým, že vaše oko bude produktívnejšie, zlepší Vašu pleť. 

SÚVISIACE: Najlepšie 50 najlepších tipov starostlivosti o pokožku všetkých čias

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 69 = 79

map