Nosíte najobľúbenejšie vône vo vašom meste?

Scentbird, mesačná odberová kazeta na parfémy, ktorá vám umožňuje “dať parfumy predtým, než sa oňho zbierate”, zhromaždili niektoré zaujímavé – odvážame sa to povedať – “vôňu-sational” údaje o tom, aké vône sú najpopulárnejšie vo veľkých mestách v celej krajine. Údaje prichádzajú od 35 000 účastníkov Scentbirdu a indikujú, ktoré vône najlepšie závisia od polohy. Pripravený na výsledky?

Je zrejmé, že Flowerbomb z tímu Viktor & Rolf robí dobre. Je to prvé tri miesto v meste Seattle, San Francisco, Los Angeles, Dallas, Las Vegas, Atlanta, Chicago, New York, a Miami. Tu sú niektoré ďalšie najlepšie tipy vo veľkých mestách po celom Spojených štátoch. 

Zdá sa, že Las Vegas prináša lákavú stranu ľudí, a preto je Tom Fordovo čierne opium obľúbené. Takže čo New York? Viete, mesto, ktoré nikdy nespí…

SÚVISIACE: Je Monogóm Fragrance vecou minulosti?

“Bvlgari Omnia Crystalline je žiarivá a svetlá, dokonalá pre kanceláriu, ale stále má sexy, sofistikované srdce – New Yorkeri tvrdo pracujú, ale tiež hrajú tvrdo,” vysvetľuje spoluzakladateľ Scentbird, Rachel ten Brink. 

Veľkým parfémom v LA by bol Marc Jacobs Daisy, ktorý by sme mali dodať, vonia ako sen. Možno, že vibruje z toho krásneho počasia? 

Ako presne funguje táto predplatná služba? No, za 15 dolárov mesačne si môžete vybrať návrhársku vôňu z ich knižnice s takmer 500 vôňami. Vzorka je dostatočná na to, aby vám vydrží štyri postreky denne po dobu 30 dní a na konci mesiaca budete mať k vašim dverám novú vôňu. 

Takže nabudúce budete mať výlet a nechcete vyniknúť ako turista, možno premyslíte parfum, ktorý ste sbalili.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

42 − 34 =

map