Nová vôňa značky Tom Ford vás zlikviduje s F-Bombou

Ak ste báječný a poznáte ho a naozaj ho chcete ukázať, mali by ste pravdepodobne investovať do najnovšej vône spoločnosti Tom Ford. Zatiaľ čo sme videli náš spravodlivý podiel na názvoch produktov NSFW (základná farebná paleta MAC, Nords Mulitple v G-Spot), Tom Ford práve získal zlatú medailu, pretože jeho nová vôňa je Fucking Fabulous. Ako v tomto, je to skutočný názov novej vône.

Spustenie bude prvý debut s návrhárskou jarou / leto 2018 Fashion Show 6. septembra a bude k dispozícii vo vybraných butickách Tom Ford a na Tomford.com ďalší deň.

VIDEO: Crazy náklady na život krásy

A ak chcete dostať svoje ruky na to, budete musieť konať rýchlo. bytia že báječný je limitovaná edícia, samozrejme. Je to tiež trochu drahý. Fľaša s objemom 50 ml je za 310 dolárov, zatiaľ čo Luxe Atomizer bude predávať za 495 dolárov.

SÚVISIACE: Táto slivka vyzerá plnosť každý tón pleti

Pokiaľ ide o to, čo Vtipné Fabulous vonia? Podľa Tom Ford je to kategória Oriental Leather, pozostávajúca z poznámok ako olej z Clary Salvia, levanduľa, vanilka, horký mandľ, jantár, aby sme vymenovali niekoľko.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 45 = 47

map