NYX prináša do vašej palety Eyeshadow L.A.

Nemusíte žiť v meste anjelov, aby ste sa zamilovali do novej palety NYX Cosmetics. Nie, prinášajú vám LA s ich “NYX Loves LA Library Set”, rozmanitou kolekciou 10 očné tiene a dvomi stlačenými pigmentovými očné tiene, ktoré sú pomenované podľa mestských príbytkov ($ 25, ulta.com).

Zbierka je vytvorená ako knižnica, takže každá očná stienka má vlastný obal, ktorý je potom uložený vo vnútri robustného rukávu, ktorý drží všetky 12.

Keď už hovoríme o obaloch, veľmi vhodne obsahuje prašné sviežo modrú západu slnka a siluety palmových stromov, čo robí to oveľa viac chvályhodným.

V susedstve sú Pasadena, údolie, Beverly Hills, Santa Monica, Malibu, Sunset Junction a ďalšie a farby sa pohybujú od žiarivého modrého a hlboko fialového po spálenú oranžovú a krémovú.

Upozorňujeme, že súbor knižnice je on-line exkluzívny a dostupný iba na obmedzenú dobu. Takže v podstate buďte teraz alebo navždy poľutujte.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

40 − 39 =

map