Čo Insta-slávny Makeup Umelec VŽDY má v jej súprave

MakeupByLilit LEAD
@MakeupByLilit / instagram

Victoria Moorhouse

26. septembra 2016 @ 2:30 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Jednou z vecí, ktoré mám najviac rád v kráse, je objavovanie nových produktov, ktoré úplne zmenia život, jednoduchým rozprávaním s ľuďmi. Keď niekto nájde vzorec, ktorý vystupuje a pracuje ako mágia, nebudú môcť obsahovať svoje vzrušenie. Písanie o kráse môže byť mojou prácou, ale aj keď nie som v kancelárii, zistím, že budem hovoriť so svojimi priateľmi, alebo doslova s ​​kýmkoľvek, s kým sa stretnem, o produktoch, ktoré L-O-V-E. 

Takže áno, radšej sa staviť, že keď dostanem príležitosť porozprávať sa s make-upovým umelcom (Insta-preslávený, v tom), ja sa pýtam jej o všetkom v jej súprave. Našťastie Lilit Caradanian, @makeupbylilit na IG a zakladateľ spoločnosti Elcie Cosmetics, urobil práve to.  

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

22 − 19 =

map