Čo je SculpSure a ako sa zbaví telesného tuku?

Počas svojej prechádzky do práce prechádza najmenej tri plagáty alebo reklamy na metro, ktoré propagujú ošetrenie kontúrovania tela. Nemám na mysli techniku ​​bronzera a zvýrazňovača. Sú to neinvazívne procedúry v kancelárii, ktoré sľubujú zníženie telesných tukových buniek alebo ich zničenie. Tieto spôsoby liečby sa dostávajú pary: FDA vydala svoju známku schválenia pre CoolSculpting, neinvazívnu liečbu, ktorá využíva chladné tempy na odstránenie tuku. Tiež nedávno vyčistili teplo-aktivované telové kontúracie liečivo nazývané SculpSure, aby sa zbavili prebytočných tukových buniek. 

Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, ako to funguje (a naozaj?), Hovorila som s kozmetickou dermatológiou, ktorá vykonáva liečbu v jej praxi, aby sa dozvedela viac o vede, ktorá stojí za procesom. 

Čo je SculpSure?

Jedná sa o ošetrenie laserom vyčistené FDA, ktoré ničí nadbytočné tukové bunky na bruchu, bokoch trupu, chrbta, vnútorných a vonkajších stehien a oblasti pod bradou. “Akonáhle je tuk zničený, je prirodzene vylučovaný z tela,” hovorí Dr. Sejal Shah, kozmetický dermatológ z New Yorku.. 

Čo robí túto liečbu odlišnou od iných metód kontúrovania tela?

“To perie teplo, takže výsledky sú prirodzenejšie a nie je riziko zúžení, pomliaždenie, alebo ostré vymedzenie medzi tým, čo je liečené a neliečený,” hovorí Dr. Shah. “Pretože používa teplo, nie chladenie, môže potenciálne stimulovať kolagén a niektorí jednotlivci zaznamenali zlepšenú štruktúru pokožky a uťahovanie kože, ale nezabúdajte na to, že je to liečba sťahujúca pokožku, a nie FDA vyčistená pre tieto dávky.” Tiež hovorí, že aplikátory umožňujú viac prispôsobenie v porovnaní s niektorými inými spôsobmi liečby. Cena za liečbu sa líši podľa polohy a oblasti tela, ale zvyčajne sa pohybuje od 1 000 do 1 500 USD. 

Aký je proces liečby a ako sa zbavuje telesného tuku??

Podľa Dr. Shaha používa laser na zahrievanie a poškodenie tukových buniek. Laserový stroj SculpSure je pripojený k pásu s držiakmi, z ktorého pacient nosí v špecifickej oblasti ošetrenia. Držiaky sú pripevnené k oblasti, ktorá sa ošetruje. “Počet použitých aplikátorov je založený na veľkosti oblasti a pohybuje sa od jedného do štyroch,” hovorí. Pacient pocíti, že sa pri chladení strieda teplo. Celková liečba trvá približne 25 minút, kým sa dokončí jedna liečba, a tak sa odstráni až 24% tukových buniek v oblasti. “Avšak jedna až tri liečebné postupy sa všeobecne odporúčajú na jednu oblasť, aby sa dosiahli optimálne výsledky,” poznamenáva Dr. Shah. 

Zistite, prečo je laserová technológia SculpSure najlepšia v kontúrovaní tela. , , , #SculpSure #bodygoals #bodycontouring #lookgoodfeelgood #realresults #nodowntime #summerbody #bikinibody

Príspevok zdieľaný spoločnosťou SculpSure (@sculpsure)

SÚVISIACE: 6 Body Pozitívne citácie, ktoré si zapamätáte, keď máte deň mimo

Ako rýchlo uvidíte výsledky?

Nebudete vidieť okamžitú zmenu. “Trvá to asi šesť týždňov na začiatok výsledkov a 12 týždňov na konečné výsledky,” hovorí Dr. Shah. Zatiaľ čo tukové bunky sú údajne zničené a nebudú sa regenerovať, Dr. Shah hovorí, že výsledky sú najlepšie viditeľné, keď pacient udržiava svoju hmotnosť a nasleduje zdravú rutinu. 

Aký je prestoj po liečbe??

Skutočnosť, že nedochádza k žiadnym prestojom, je pravdepodobne dôvod, prečo je táto liečba tak populárna. “Po liečbe môže byť oblasť cítiť mierne bolestivá a môže sa objaviť opuch, ale okamžite sa môžete vrátiť k bežnej činnosti,” vysvetľuje Dr. Shah. Medzi ďalšie vedľajšie účinky patrí sčervenanie, bolesť, opuch, podliatina, pevnosť a hlboké uzliny. “Tieto sú všeobecne prechodné a spontánne vyriešia,” hovorí. 

SÚVISIACE: Všetko, čo potrebujete vedieť o keto diéte

Kto je ideálnym kandidátom?

“Ideálnym kandidátom je niekto, kto má lokalizované, tvrdé oblasti tuku, ktoré nereagujú na stravu alebo cvičenie,” poznamenáva Dr. Shah. “V ideálnom prípade by mali mať BMI pod 30. Mali by byť tiež všeobecne zdravé a žiť zdravý životný štýl vrátane stravy a cvičenia.” 

Je dôležité poznamenať, že by sa to nemalo považovať za liečbu so stratou hmotnosti. Ak hľadáte zníženie tuku, ktoré nie je lokalizované v jednej oblasti, Dr. Shah tvrdí, že táto liečba nemusí byť pre vás. Taktiež by ste nemali vykonávať liečbu, ak máte otvorené opary alebo infekciu v oblasti liečby. Predtým, než začnete používať akúkoľvek metódu kontúrovania tela, mali by ste sa poradiť so svojím primárnym lekárom, aby ste zistili, či je pre vás bezpečné. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 15 = 19

map