Čo obočie Karjennerových sestier naozaj hovoria o nich

Príbeh obočie Kylie Jennerovej nie je váš priemerný príbeh o nadmerných otrasov a rokov poľutovania. Okrem toho, že vie, čo pre ňu pracuje ceruzka a ako ju naplniť, Kylie vie, čo jej obočie hovorí o jej osobnosti. Skutočne nie! A ona šla na profesionálnu čitateľku tváre, aby to zistila. 

V príspevku na jej aplikácii Kylie odhalila, že šla na čitateľa Jean Hanera za to, čo znižuje všetko obočie Karjennerových sestier naozaj odhaľujú o nich. 

Takže Kylie? Zrejme jej obočie nie je tak dlhá ako ostatné a to hovorí, že sa vždy ubezpečuje, že je istá vo svojich rozhodnutiach. “Tieto obočie ukazujú, že má jasnú myseľ, že mnohí ľudia môžu chýbať,” píše sa v príspevku. 

Kendall má diagonálnu šikovosť, ktorá zrejme naznačuje, že je mysliteľka. 

Kourtneyove obočie sú zaoblené a umiestnené vysoko nad očami, čo poukazuje na to, že je laskavá, má dobrý vkus a vysoké princípy, zatiaľ čo Khloeho dlhé a plné obočie ukazujú, že dokáže vyriešiť dramu a hodnotí jej vzťahy. Ale myslím, že sme to asi vedeli o KoKo, správne?

A Kim K.W? “Kimove dlhé, silné obočie odhaľujú ženu, ktorá vie, čo chce a ako ju získa, ukáže, že má dobre organizovanú, logickú myseľ a ona môže skutočne robiť veci,” píše sa v príspevku.

Kľúčové slová: Kylie Jenner má “Trick” Up Sleeve

Áno, ten sa zdá byť na cieľ. 

Prípadne Kylie môže požiadať o čítanie toho, čo o vás hovorí vaša obľúbená Lip Kit. Iba myšlienka. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 58 = 61

map