Čo piť ružovú vodu naozaj robiť, inak než cítiť ako ruže?

Som pevne veriaca v ružovej vode … ako osviežujúca hmla, ktorú som si dal do tváre, keď sa uprostred dňa cíti suchá a pevná. Ako nápoj? Mala som vážne výhrady, keď mi pracovník podal fľašku na vyskúšanie. Nebol to však žiadny dar, pretože pitná voda je v súčasnosti nejakou vecou, ​​ktorá sa objavuje na menu v špecialitách so špecialitou na šťavy, ako je Juice Press a na obchodoch so zdravou výživou.

Najmenej hra snažia väčšina zdravotných a fitcentných módov a trendov, rozhodla som sa nahradiť mojim seltzerom za deň s fľašou s vodou naplnenou kvetinami. Ochutnalo sa to ako to, čo by ste očakávali, že by voda z vínnej ríže chutila ako slabá ruža. Nie presne tak, ako by ste znižovali toner alebo čokoľvek iné, ale vaša šľachta cíti kvety. Dokončil som fľašu, ale chcel som vedieť viac o tom, čo pitie ružovej vody robí okrem vône ako ruže, a tak som šiel na výživu pre odpovede.

“Nevidel som žiadne štúdie o výhodách pitnej vody z ružovej vody, ale teória spočíva v tom, že môže pomôcť pri úľave od stresu, pri trávení, pri návyku a zápale,” hovorí výživár Brooke Alpert. mohol využiť všetku pomoc, ktorú môžeme získať, pokiaľ ide o ochladenie a pozitívne, ale nevyzerá to, že veda zniesla bodnutie na potvrdenie toho, čo môže nápoj naozaj robiť.

Juicepress Embed
juicepress / Instagram

SÚVISIACE: Ako táto vírusová fotka citrónov by mohla zachrániť váš život

Čo sa týka toho, ako sa vyrába, Alpert hovorí, že pochádza z toho, kedy je esenciálny olej vyrobený z ruží počas destilačného procesu. Jedinou obavou Alpert povedala, že má, ale boli pridané prísady. “Neviem o toxicite, ktorá by sa mohla vyskytnúť pri pití ružovej vody, ale veľa nápojov na trhu má v nich určitý cukor, takže mojou hlavnou obavou je spotreba cukru, ktorá by znižovala všetky predpokladané prínosy.” vysvetlila, keď sme sa jej pýtali, či je možné piť príliš veľa.

Celý deň som pil na mojom stole ako niečo, čo mi dýchalo, keď som bol smäd, ale Alpert hovorí, že ak sa pokúšate o tento trend, navrhne to ako nápoj po jedle, pretože “má mierny náznak sladkosť a môže byť náhradou za ten sladký kúsok. “

SÚVISIACE S DÁTAMI: chorý pocit nafúknutia? Tu je to, čo potrebujete na občerstvenie

Upozorňuje však tiež, že niektoré sa odporúčajú konzumovať na prázdny žalúdok kvôli pridaným minerálom. Chcete mať výstrel? Ak je potenciálna úľava od stresu príťažlivá pre vás, prečo nie? Ak však máte nejaké otázky, vždy sa obráťte na svojho lekára.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 1

map