Čo som sa naučila robiť Jackie Kennedyho krásu rutiny na týždeň

Celý môj život som bol fascinovaný Jackie Kennedy. Ružový klobúk na klobúk, podpisové čierne, nadmerné slnečné okuliare, jej bez námahy (ale úplne elegantná) krása. Všetko. Vedľa Audrey Hepburnovej (skutočný originál, viem), bola jednou z mojich všetkých idolov. Takže pred jubilejným výročím jubilejných narodenín JFK tento mesiac som si myslel, že je naozaj zaujímavé pokúsiť sa urobiť Jackieho krásu – vstúpiť do časti svojho sveta. Ale v skutočnosti som nevedel, kde začať. 

Pri absencii východiskového bodu som sa obrátil na Pamelu Keoghu, autora Jackie Style. Ona je mimo bohatstvo Jackie anekdot. Po prvé, Jackie bola veľmi skvelá. Vychovala si výbornú starostlivosť o seba. Bola atletická, pracovala každodenne a vždy jedla správne. A samozrejme, mala prístup k najvyšším ľuďom v kozmetickom priemysle a používala výrobky Erno Laszlo na udržanie pleti. Ona tiež nosila Joy Jean Patou ako podpis vôňa na určitú dobu. 

SÚVISIACE: Prezentácia: Najprepracovanejšia bublina, ktorú budete mať niekedy

Ďalšia vec, ktorú poznáte? Keogh vysvetľuje: “Jackie bola veľmi usilovná, pokiaľ ide o udržanie jej vzhľadu, ale aj s udržiavaním času.” Keď Jackie skončil, skončil to. Dodáva Keogh, “Vždy bola oblečená za to, čo bolo vhodné pre ten čas, a vždy nosila a zabijak obliekať. ” 

Ako si viete predstaviť, bývalá prvá dáma nebola nič, ak nie perfekcionista, a jej disciplína sa odrážala vo všetkých oblastiach jej života. Podľa Keogha si na konci dňa vždy vyberala make-up a keď urobila make-up, “si vzala poznámky o legálnej podložke, aby si spomenula, ako sa na seba vznášať.” 

Aby som to zhrnul: musel som sa starať o moju rutinu na týždeň. Žiadny bežať do obchodu s potravinami v chaotickom chlebe a bez make-upu. Mala som svoju krásu rutinou s výrobkami, ktoré Jackie milovala, a to jej vôňa a jej obľúbený krém Phormula 3-9 od Erno Laszla (275 dolárov, sephora.com). Taktiež som sa ubezpečil, že každý deň som opustil svoj byt, základy sa zmiešali, rúž a bez obočia. Oh, a samozrejme, dala by som si pár šprúpy Joy od Jean Patou (190 amerických dolárov, neimainmarcus.com), čo mi okamžite vyvolalo pocit, ako by som bola fantazijná dáma z minulosti – žiaden deň by nebol úplný bez to. 

Absolútne milujeme spoluprácu @jeanpatou s @ meganhess_official! Mohla by táto sada radosti byť ľubovoľnejšia? �� @neimanmarcus #nmbeauty #iworkatnm #jeanpatou #joy #fragrance #scent #pretty #perfum #ladylike #girly #illustration #meganhess #favorite #musthave #bbloggers #beautyblogger #houston #houstongalleria #trendshouston #inštalovať # neimanmarcus [��: @instaglamhouston ]

Fotografia uverejnená špecialistami krásy na NM Houston (@instaglamhouston)

Málokedy som vedel, táto rutina by ma naučila oveľa viac, než som očakával. Áno, výsledky disciplíny sú často oveľa viac uspokojujúce, ale minulý týždeň sa veci stali neočakávanými. Stratil som svoju veľkú tetu, ktorá sa podobá Jackie, hoci nie je verejná postava astronomických rozmerov, bola obrazom krásy a elegancie a neuveriteľne disciplinovaná. Počas všetkých 24 rokov môjho života som ju vždy videl s obočím obočiakom, srsťami vlasov a nosiacimi vzrastajúci rad rús. Milovala jej rúž. Bola úžasne krásna (na obrázku nižšie vľavo), a zostala tak aj vo veku 87 rokov.

��❤️

Fotografie, ktorú vyslal Roxanne Adamiyatt (@mademoiselleroxanne)

Takže keď som dostal nešťastné správy, Jackieova skvelosť a udržiavanie rutiny nadobudla nový význam. Osvedčený editor krásy a autor Sali Hughes o tom napísal a je to naozaj pravda. Počas skúšobných časov, srdcervou, chorobou, stratou, všetko, čo máte, budete mať čas na to, aby ste sa postarali o seba. Pocit, ako by ste vyzerali ako kecy, máte pocit, že ste sa dokonca chopili, ale aj zachovanie nejakej konštanty je neuveriteľne upokojujúce. Veci môžu byť nepredvídateľné, ale stále máte rutinu ráno a večer, aby ste označili začiatok a koniec vášho dňa.

Každý deň a večer, po tom, ako sa táta prešla, som sa každý deň prebudila a pokračovala v praxi, ako je Jackie. Očistil som a masíroval som eradičný krém Ernom Laszlo, ktorý bol po celom mojom tvári, krku a dekolte. Ak chcete luxusný zážitok, ktorý spôsobí, že vaša pokožka bude vyzerať, ako by ste dostali obličky na reg, je to vaša voľba. Moja koža bola celý týždeň neuveriteľná. V mojich vlasoch som si dal srsť sýra, aby som sa pokúšal o pretekanie. Uistila som sa, že v mojom manikúre nie sú žiadne žetóny. Každodenne som nosila rúž. A viete čo? Tieto veci mi pomohli udržať pocit, že môj život sa vymyká kontrole.

Erno Laszlo bola Marilynovým kráľovským tajomstvom. Urobte si to s Phormulou 3-9.

Fotografie zverejnená spoločnosťou ERNO LASZLO (@ernolaszlonyc)

Áno, cítil som zranený smútok, ktorý bude chvíľu trvať, kým nezmizne, ale tiež som cítil pocit kontroly, pretože som mal pohodlie z mojej krásy, aby som utišil niektoré moje úzkosti z neznáma. 

V spätnom pohľade mám teraz lepšie pochopenie toho, ako si samotná Jackie udržala takú poeziu uprostred takej obrovskej a verejnej straty. Nikdy by som sa porovnával s Jackie, lebo som svetla z toho, že som tou ženou, ale môžem povedať, že jej disciplína, disciplína, ktorú som využila, mi pomohla zachovať pocit dôstojnosti a pokoja.  

Nikdy predtým nebudem schopný prejsť na rúž bez rozmýšľania sa s mojou milovanou teta, ale tiež som obnovila uznanie za disciplinovanú rutinu. A za to musím poďakovať Jackie Kennedyovej. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 + 3 =

map