Čo tento chlap ztratil 70 libier za 100 dní vás otrasie

Pokles 70 libier za pouhých 100 dní znie zatraceně blízko nemožné, ak nie nezdravé vzhľadom na to, že väčšina expertov na zníženie hmotnosti súhlasí s tým, že je pomalá a stála, ktorá zvíťazí v závode, nie je strmý pokles v krátkom časovom období. Ale austrálsky muž urobil práve to, že jesť, čakať na to, iba zemiaky od 1. januára.

[ČÍTAJTE: Čo Diéta Soda naozaj má brušný tuk]

To je pravda, 36-ročný Andrew Taylor sa rozhodol, že sa chystá začať v roku 2016 s bang tým, že prerazí vážnu váhu, ale rozhodol sa urobiť veľmi neortodoxnú trasu tým, že obmedzí stravu len na jednu jedlo – zemiaky.

Taylor dokumentuje svoju cestu, ktorá začala jedením 8 libier spuds denne (typicky kaša, varená alebo pečená odroda – tu nie sú hranolky). A občas pije pivo, pretože dobre, pivo.

[ČÍTAJTE: 4 chlapci boli vyzvaní na vyskúšanie dietezy v tehotenstve]

 

 

 

“Som si vedomý, že je to nezaujímavé, pretože chcem odvodiť potešenie z iných častí života,” povedal v rozhovore pre zverák.

Malo by to byť samozrejmé, ale Taylorov doktor rozhodne neschvaľuje novoobjavenú diétu zemiakov a určite to nie je ani lekár, ktorý by kedy odporúčal. Napriek tomu sa zdá, že tento neohrabaný chlap plánuje nabádať na jeho experiment, ale údajne pridal trochu viac odrôd do zmesi, čo si sám sladké zemiaky, zemiakové palacinky, ktoré nie sú vyrobené v oleji, a zemiaky s džemom. Môžete pokračovať v sledovaní jeho pokroku vo veku na Facebooku vhodne s názvom Spud Fit. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

5 + 5 =

map