Ode k teraz-Defunct dezert krásy Jessica Simpsonovej

Hands up, ak si spomeniete na Jessicu Simpsonovu dezertnú krásu. Hviezdne reklamy, ktoré už dnes nie sú známe, o jedlý make-up a starostlivosť o telo budú navždy prežívať v mojej pamäti – pravdepodobne kvôli tomu, že som mal ten, ktorý obsahuje cupcake.

Rok bol 2004 a bolo mi 16 rokov. Moja spálňa vyzerala ako tornádo, ktoré zasiahlo sklad DeLiA *, a ja som bol na prvej línii medzi mojej pop-punk fáze a chcel som objatie mojej vnútornej Britney. Môj bratranec Jason mi k mojim narodeninám kúpil fľašku s jemne bozkávými vlasmi a vonnými látkami (prirodzene infúziou šialeným leskom) a moja zbierka dezertných výrobkov sa odtiaľ stále rozrástla. Rozsah, ktorý zahŕňal vyššie uvedenú telesnú hmlovinu, lipglosses, trblietavé telo, bublinkový kúpeľ a šľahaný telový krém, bol vedený v spoločnosti Sephora, takže som vedel, že je to legitímne a zrejme Taste Juicy vôňa zo zbierky vytvorila samotná Simpsonová.

Jessica Simpson Dessert 1
Getty

SÚVISIACE S DANOU: 6 dospelých vanilkových vôní, ktoré nechápu ako tortu

Dezertová krása ma zničila a tým myslím, že som prešiel zbytok môjho života a snažil som sa nájsť podobné výrobky, ktoré žili až do palety Simpsonovho vôňa. Stala som sa posadnutá a katalóg šialene sladkých vonných látok, ktoré nasledovali v línii po boku, slúžil ako dôkaz. Mal som šľahač na šľahačku takmer každý deň – aj keď som musel odovzdať postreky, ktoré sú súčasťou výrobku. Čo sú to dokonca aj pre tých? Nikdy neviem. Sakcahrínsky mrak, ktorý kombinoval vôňu bohatú na vanilku v telových krémoch s vôňou YSL Baby Doll (ďalším z mojich podpisov) neustále sledovala mňa, ako som bol Eeyore z Macko Pú, a pravdepodobne aj niekoľko komárov.

Linka Simpson’s Dessert Treats, ktorá sa zamerala na mladšie publikum a lemované police s drogami, ktoré sa krátko po nej odohrali, a po spustení vône Dessert Treats Hula Girl, značka práve zmizla. Zastavil som sa vidieť reklamy, fľaše Kissable Body Mist sa nepodarilo vrátiť sa do regálov Sephory a musel som nahradiť otvor Dessertov jedlý telový lesk vľavo v mojom srdci s porovnateľnou možnosťou Urban Decay v tej dobe. Čo sa sakra stalo?

VIDEO: Jessica Simpson odhalila, že má IUD a nebude mať žiadne deti, ďakujem veľmi veľa

Podľa ľudia, tvrdá právna bitka. Po vypustení dezertu, ale pred príchodom dezertných ošetrení v roku 2005 spoločnosť Cosmojet podala doklady, v ktorých tvrdí, že Simpson im dlhuje 200 000 dolárov z predaných výrobkov dezertov. Cosmojet bola spoločnosťou, ktorá vyrábala každý z týchto produktov, a hoci v tom čase dosiahli 1 milión ziskov, Cosmojet tvrdil, že dezert zaplatil iba 800 000 dolárov. Dezert tvrdil, že Simpson sa na tom nezúčastnil a nemal žiadnu úlohu v účtovných aspektoch. Bola hovorkyňou, uviedli a nezúčastňovala sa každodennej fakturácie, hoci plánovala spochybniť nároky. V rovnakom čase začala v roku 1995 Mara Foxová, gitarista a tvorca vône s názvom Love Potion, podala žalobu na používanie výrazu Love Potion značkou, ale nakoniec stratila.

Bolo to tiež pekne hektický čas pre Simpsonovu, osobne sa hovorili o problémoch medzi ňou a manželom Nickom Lacheym a napriek tomu, že obaja tvrdili, že ich väzba je nerozbitná, všetci vieme, čo sa nakoniec stalo. Jessica a Nick sa rozdelili a napriek tomu, že pokračovala v úvode dezerty, linka nakoniec zastavila produkciu v roku 2006.

Jessica Simpson Dessert 3
Getty

SÚVISIACE: Glossier spustil balzam s príchuťou Cake Dotcom

Ako povedala Rose na samom konci gigantický, linka existuje teraz len v mojom pamäti – a myslím, že na eBay, ak ste ochotní vziať toto riziko. V dnešnej dobe má vôňa chuť viac na Byredo La Tulipe a Annick Goutal Petite Cherie, ale vždy si rezervujem zvláštne miesto v mojom srdci pre čokoľvek vanilky voňavé. Ak to chutí ako koláč, ešte lepšie. Glossierov narodeninový balzam Dotcom ma už vyhral, ​​a od piatku som to už mal. Samozrejme, nikdy neuvoľním.

A Jessica? Robí to proste v poriadku, a som rád, že to počujem. Vždy som si vážila, akú úprimnú bola a stále považuje jej reality show za jednu z najväčších vecí, ktoré sa majú v televízii vyskytnúť. Je šťastne ženatý s Ericom Johnsonom a majú dve krásne deti. Jej oblečenie a doplnky sa dobre darí – pod mojim psacím stolom mám pár nahých podpätkov, ako to píšem. Odvtedy začala svoju vlastnú škálu vôní, z ktorých žiadna nie je jedlá, a slovo na ulici je, že hviezda pracuje na albume, ktoré bude pravdepodobne vyšlo neskôr tento rok.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 5

map