Olivia Culpo má Must-Haves pre jasnú letnú kožu

olivia Culpo
Michael Kovac / Getty

Erin Lukas

8. mája 2017 @ 10:30
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Fakt: Olivia Culpo má úžasnú pleť. Rýchly posúvač do krmív Instagram je fotografickým dôkazom, že jej pleť vždy zostáva bezchybná, či už je na Oscarovom červenom koberci, alebo v Coachelle uprostred horiacej púšte Palm Springs.

Vzhľadom k tomu, model a štýl hviezda je neustále cestovanie a nosiť ťažké make-up na-nastaviť pre prácu, dva faktory, ktoré môžu spôsobiť niektoré veľké škody na koži, sme si mysleli, že tam musí byť tajná omáčka jej rutiny.

Okrem toho, že používa svoj obľúbený filter Instagram (uprednostňuje Clarendon pre jej jasnosť) a hľadá jej perfektné svetlo prostredníctvom skúšok a omylov, Culpo má rozsiahly, ale jednoduchý režim starostlivosti o pleť, ktorý má udržiavať čistú a žiarivú pleť zvnútra.

SÚVISIACE: Môžete skóre Oscars Eyeshadow Olivia Culpo za menej ako 10 dolárov

Spolu so zeleninou-ťažké recepty šťavy (jej pravidlo je 80-percentná zelenina a 20-percentné šťavy), pričom vitamíny, a ona je opatrná pri ochrane jej pokožky pred slnkom, najmä s letným a jeho bežiaci zoznam festivalov prichádza. “Skutočne sa snažím byť starostliví, aby som držal tvár zo slnka, alebo sa aspoň pokúsim o to, aby som bol dôsledný pri nosení SPF,” povedal Culpo V štýle. “Aj po jednom dni na slnku si na moju kožu všimne viac peier. Pokúšam sa nosiť klobúk, určite nosím SPF a rád by som nosil hydratačný sprej. “

Aby sme sa pripravili na potešené, slnečné dni dopredu, sme si Culpo grilovali na svojich nevyhnutných výrobkoch, aby sme počas leta udržali pokožku zdravú a žiarivú. Pokračujte v posúvaní, aby ste zistili, že jej starostlivosť o pleť musí mať a prečo ich miluje.

VIDEO: Tieto 10 produktov chladenia na kozmetiku vám pomôžu poraziť teplo

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 61 = 64

map