Olivia Holt má nový spôsob, ako jasne Zits rýchlo

Na už 19-ročnej Olivii Holt už vydala svoj debutový EP olivia, má filmové kredity za encyklopédiu a minulú jar ju pridal k nejakej kráse, keď bola menovaná ako posledná veľvyslankyňa Neutrogeny. Zatiaľ čo Holt nemusí byť priemerným teenagerom, rovnako ako zvyšok svojich rovesníkov nemôže uniknúť breakouts (spolu s nami aj dospelí). Keďže partnerstvo so značkou starostlivosti o pleť začalo svoju jarnú liečbu akné na svetlej terapii minulú jar a teraz jej nová svetelná terapia proti akné na mieste ošetrenie Stick nastaviť na spustenie v júli, môžete sa staviť, že Holt vyzbieral niekoľko tipov na boj proti akné po ceste. Takže, samozrejme, museli sme na ňu grilovať. Hovorili sme so speváčkou a herečkou o tom, ako zaobchádzať so zitmi a všetkými starostlivosťami o pleť.

Od partnerstva s Neutrogena, aké prekvapujúce veci ste sa dozvedeli o starostlivosti o pleť a vlastnej rutine starostlivosti o pleť?

Myslím, že môj typ pleti. Chvíľu som netušila, aké produkty by som mala používať na moju kožu a čo moja koža chcela alebo potrebovala. Od práce s Neutrogena som naozaj zistil, čo potrebujem používať a ako ju používať. Je to zaujímavé, pretože na chvíľu som si myslela, že vždy potrebujem naložiť čo najviac ošetrení na mieste alebo koľko zvlhčovačov, koľko som mohol. Uvedomil som si, že mám veľmi suchú pokožku, takže musím vložiť SPF a udržať si pokožku hydratovanú. Moja rutina sa určite zmenila, pretože som sa dozvedela o mojom type pleti.

Akonáhle ste začali používať správne produkty starostlivosti o pleť, aké rozdiely ste začali vidieť vo vašej pleti?

Videl som obrovské zlepšenie! Myslím, že moja koža už nebola tak suchá; necítil sa úzky; malo to pocit, že by som ho mohol presunúť. Keďže som používal tie správne typy výrobkov, nebol som už taký veľký, čo je konečný cieľ.

Maska tváre pri sledovaní Netflixu je klasický kombo. Aký je váš rituál / rutina pre používanie novej terapie proti svetloterapii a svetelnej terapie značky Neutrogena?

Myslím, že to sa mení v závislosti od toho, aký deň je, alebo ako som zaneprázdnený, ale rád to robím v noci, pretože to je zvyčajne vtedy, keď mám najviac prestojov. Predtým, ako idem spať, budem sa uistiť, že mám čerstvú čistú tvár bez toho, aby som na ňom nič a ja uvediem liečebnú masku na liečbu akné na svetlo ($ 35; target.com) alebo použijem ošetrenie na mieste. Trvá to len 10 minút a s ošetrením na mieste, ešte menej. Je to naozaj skvelé, ako budete môcť jednoducho vyhrať a sledovať televíziu, farbu nechtov alebo hovoriť s priateľom cez FaceTime. Je to veľmi jednoduchá, jednoduchá vec, ktorú môžete robiť, a môžete s ním urobiť čokoľvek.

Neutrogena Light Therapy Acne Spot Treatment
S láskavým dovolením Neutrogena
Neutrogena
$ 20 (k dispozícii v júli 2017)

NAKUPUJ TERAZ

Milujem čistenie štetcov make-upu a považujem to za zvláštne uspokojujúce. Máte nejakú časť vašej pokožky alebo rutiny krásy, ktorú práve milujete?

Myslím, že je to veľmi terapeutický a uspokojujúci pocit, aby si si vzal váš make-up. Žijem pre Neutrogena Makeup Wipes ($ 5; target.com). Druhý, ktorý sa dostanem domov alebo za druhým, sa dostanem do môjho auta po veľmi dlhom dni, budem to na mojej tvári a je to len omladzujúci pocit. Je to ako reštart a obnovenie. Odloženie vášho make-upu a spánok s čistou tvárou a prebúdzaním sa týmto spôsobom je taký uspokojujúci pocit.

Aký je spôsob, ako sa zbaviť škvŕn?

Prvý a najdôležitejší – ale aj najnáročnejší – sa ho nedotýka. To je číslo jedna vec, s ktorou som skutočne bojoval. Keď vidím niečo, čo chcem na ňom vyzdvihnúť a zbaviť sa to tak rýchlo, ako len môžem, ale myslím, že je také dôležité, aby som to nechal robiť. Tiež je dôležité, aby ste s ňou liečili toľko, koľko môžete, či už je to zvlhčovanie alebo ošetrenie na mieste. Ide o nájdenie tej správnej veci, aby ste zaobchádzali s týmito malými škvrnami, ktoré sa objavujú (samozrejme v dňoch, keď ich nechcete).

SÚVISIACE: Olivia Holt hovorí hudbu, Mascara, topánky na pizzu a ďalšie

Teraz, keď ste 19 rokov a blíži sa ku koncu dospievania, ako sa zmenil prístup k kráse a starostlivosti o pleť?

Prešiel som z toho, že sa nezaoberám nadmerným vychystávaním, štipľavosťou a nepožičaním tých správnych výrobkov pre moju pleť, ktoré pravdepodobne znova nezaujímajú. Potom, konečne, pochopiť, čo moja pleť potrebuje a uistiť sa, že som pitná voda po celý deň a udržiavať svoju pokožku hydratovanú, nosiť čo najviac SPF a zvlhčovať. Myslím, že teraz sa skutočne starám, pretože mám plné pochopenie a ja som veľmi vzdelaný na tom, čo moja pleť potrebuje a chce. Teraz mi to trvá 10 minút ráno a 10 minút v noci. Predtým som trval večne, pretože som si nebol istý, čo presne používam alebo ako ju používať. Myslím, že dôvod, prečo som sa nestaral, bol preto, že som nevidel rozdiel. Akonáhle začnete vidieť tento rozdiel, keď začnete starať viac.

Zdieľate veľa na sociálnych médiách ako súčasť vašej kariéry. Keď máte zlé kožné dni, očakáva sa, že to urobíte. Aké rady máte pre dospievajúce dievčatá pri riešení sebadôvery a negatívnych komentárov k sociálnym médiám?

Po prvé, mám tak šťastie, že spolupracujem s tímom, ktorý sa stará o pokožku a dôveru ľudí. Byť v generácii, ktorá je plná ľudí, s ktorými sa skutočne bojuje – rovnako ako ja – by som mal povedať, že je to jednoduché a myslím, že by sme to mali prijať a pochopiť, že tam budú tie dni, keď s tým nemôžete urobiť nič. Myslím si, že je tak dôležité, aspoň pre mňa, aby som sa skutočne obklopil ľuďmi, ktorí ma podporujú a cítim sa v nej istý. Trvá chvíľku, kým sa objaví tento okruh rodiny alebo priateľov, ktorí to robia. To je to, čo ma nakoniec zachránilo, pretože niekedy je ťažké vyčistiť tieto pripomienky a prijať skutočnosť, že títo ľudia naozaj nemajú v ich životoch nič lepšieho, než aby vám dali negatívnu spätnú väzbu.

VIDEO: 5 ošetrenie kože Dermatológovia hovoria, že sú zbytočnými peniazmi

Myslím, že je naozaj super, že svetlá maska ​​a teraz spot ošetrenie pomohol otvoriť rozhovor o akné na sociálnych médiách, kde je všetko super kurát.

To je úžasná časť o tom, že to nie je niečo, čo sa už ľudia už hanbia alebo sú nervózni pri zdieľaní, pretože je to tak cool funkcia a nie je tam nič naozaj úplne podobné. To vás robí byť súčasťou tejto komunity, zdieľať ju, cítiť vítaný a pyšný, že máte dôveru v túto oblasť.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

87 − 81 =

map