OMG Mala Bella Thorne len nový piercing ?!

ICYMI, Bella Thorne je jedným z najdôležitejších faktorov krásy, ktoré by ste mali sledovať na Snapchate. Zvyčajne nám to dáva najmenej jeden návod na make-up za týždeň, ktorý sme sa obzvlášť páčili za jej super akné reč. Tiež nám ukázala všetky svoje krásy, OOTD a super trblietavé mačacie oko, ktoré bolo len božské. A včera v noci na Snap, Bella posta obrázok sami s novým piercing tváre. No, aspoň to tak vyzeralo. 

bella-Thorne-piercing.jpeg
Snapchat / Bella Thorne

Na obrázku to vyzerá, že Bella športuje úplne novú prepážku prepážky, aj keď si nemôžeme byť istí, že je to skutočné vzhľadom na to, že Bella má záujem o dočasné krásy vyzerá – parochne, predlženia atď. Tak či tak, piercing je úžasný. Milujeme, aký jemný a jemný je obruč. to je takmer nepozorovateľný. Premýšľate o kopírovaní tohto ASAP, alebo aspoň nájsť super realistický faux krúžok? Neobviňujeme vás … ale nezabudnite ísť na profesionála, aby ste to urobili, ak to skutočne uvažujete. 

Ďalší vzhľad krásy Belly, z ktorej nemôžeme dostať dosť? Oh, vieš, práve vtedy to skúsila a goth-inšpirovaný krásny vzhľad s čiernym rúžom. Just. So. dobrý.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

44 − 35 =

map