Očné lekárske sérum je menej nákladné ako vaše bezproblémové poradie

obyčajný Skincare - LEAD
deci / Instagram

Erin Lukas

Február 02, 2017 @ 20:00

Vďaka minimálnym požiadavkám na objednávku sa moje hladké objednávky vždy pohybovali okolo 20 dolárov, takže keď som narazil na značku starostlivosti o pleť The Ordinary a je to 10 dolárov alebo pod sérum tváre, bol som fascinovaný, ale väčšinou skeptický.

Dokonca aj kúpu obeda na jedálnom dvore pod mojou administratívnou budovou mi vrátil asi 15 dolárov, takže som nemohol pochopiť, že som vyzdvihol produkt starostlivosti o pleť s prvotriednymi prísadami, ktoré skutočne pracujú za menej ako to, čo som strávil na predražených šalátoch alebo čínskych jedlách. Našťastie, pre moju kreditnú kartu a značku v Toronte je v skutočnosti skutočná dohoda.

Napriek tomu, že The Ordinary má ako súčasť svojej produktovej zostavy aj iné základy starostlivosti o pleť, ako priméry a ošetrenie očí, je to sérum značky, ktoré skutočne ukradlo show. Formulované s luxusnými zložkami starostlivosti o pleť, ako je retinoid, arganový olej a kyselina mliečna, sérum je silné, ale bez vratičiek, ktoré zvyčajne sprevádzajú produktovú kategóriu.

SÚVISIACE S DANOU: 8 základov plného pokrytia, ktoré môžete získať na ďalšom behu liekov

Značka je jedným zo šiestich v rámci spoločnosti DECIEM, ktorá má tiež doplnok na krásu Fountain, značku vlasov Hif a kolekciu značiek NIOD, ktorá sa vyznačuje vysokou technológiou starostlivosti o pleť, okrem iného pod jej dáždnik.

VIDEO: Najlepšie základy pre suchú pleť

Pokračujte v rolovaní, aby ste sa dozvedeli viac o piatich vzorových formulároch spoločnosti The Ordinary – nevyžaduje sa žiadny kupónový kód.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

75 + = 78

map