One Whiff z Jo Malone je nová vôňa, a budete Londýn Town Chillin ‘

Londýn má veľmi zvláštne miesto v mojom srdci. Existuje rodinné spojenie, áno, ale je to taký kultúrny rozbočovač. Nehovoriac o tom, naozaj som presvedčený, že som stratil šesťdesiatych rokov a mám o tom vážne FOMO.

V mojich snoch, ja som visí von s Twiggy a Stones robí neskoré nočné okruh v Mayfair a Soho. Je to všetko veľmi šikovný, ale má aj trochu grunge. A práve tak sa stáva, že vôňa a náš vôň vo všeobecnosti majú schopnosť nás vziať na cestu, čo je úžasné, keď svetové cesty nie sú v našich rozpočtoch. Namiesto toho môžete cítiť niečo, čo je jednoznačne odvodené z miesta alebo času a okamžite sa tam prepravuje. Naozaj dobrá správa? Najobľúbenejšia vôňa Joelone v Londýne, Basil & Neroli, to práve robí. Prečítajte si, prečo sa našlo trvalé miesto v mojej pravidelnej rotácii vôní. 

Čo sa volá:

Jo Malone Londýn Basil & Neroli 

Koľko vás bude späť:

Vezmite svojich priateľov na noc v meste … alebo 130 dolárov; jomalone.com

Čo to robí zvláštne: 

Okrem toho, že je Basil & Neroli jedinečne bohatá a svieža, má citrusový výbuch, ale nie je ovocná. Táto vôňa funguje rovnako ako parfum, ako to robí sviečka. Ak by môj byt vždy cítil, bol by som šťastnou dievčinou. A ak by bol šikovný zápach, bolo by to tak. 

SÚVISIACE S DÁRE: We Struck Beauty Gold s týmto lesklým kozím olejom 

Kto je to pre?

Jedinečne unisex. Ak sa chcete cítiť sexy a elegantné, ale aj super svieže a lietať, je to skvelá stávka. 

Kedy ho používať:

Ráno, poludnie a noc. AKA, keď túžite po dobrodružstve. 

Čo sa cíti ako:

Krásna prechádzka v Hyde Parku na jeseň, na sebe úžasný bacuľatý kožušinový kabát, mini šaty, topánky značky Chelsea a ste s sexy niekým, ktorý nosí tričko Libertines – pretože je v kapele. 

SÚVISIACE: Bella Hadid práve nám dala Masterclass v make-up jeseň 

Čo hovorí internet: 

Lahodný nádych bazalky #BasilAndNeroli #LondonLark

Fotografie zverejnenej Joomľom Londýnom (@jomalonelondon)

Londýnske volanie ���� Basil & Neroli je módna a flirtuálna vôňa, ktorú dnes vydáva @jomalonelondon a som do značnej miery zamilovaná �� # londonlark #jomalone

Fotografie zverejnenej Emily Blog Me Beautiful (@blogmebeautiful) dňa

Čo to vonia:

PHWOAR. To je zvuk, ktorý robíte, keď ho cítite. Ale konkrétne citrusové kvetinové zvádzanie kvetu Neroli a potom hladká a sexy harmónia bazalky. Je to beznapäťová vôňa, ktorá je pre Letné dostatočne ľahká, ale pre zimu má dostatok času. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

8 + 1 =

map