Opitý v láske s Madison Beer

“Keby Kylie [Jenner] vychádzala z dverí a nenosila absolútne žiaden make-up, nohavice a nádrž, ľudia by boli ako:” Pozrite sa, ako škaredá je. Ó môj Bože, je taká nechutná a ona je taký neporiadok, ktorý takto chodí, “hovorí Madison Beer o bojoch o udržiavanie vystúpení v Hollywoode.” Ľudia sú zvyknutí ju vidieť tak zostavené, takže mám pocit, že nemôže vyhrať, nie čo má, či má na tvári a šaty hromadu makeupu alebo že má na sebe legíny a tričko, ľudia budú mať vždy čo povedať. “

Je to ten istý svet celebrít a cenovka, ktorá sprevádza slávu, spravodlivo plachý 17-ročný pivo sa rýchlo prispôsobuje samému seba. V roku 2012, keď Beer vstúpila do svojich dospievajúcich rokov, odovzdávala na YouTube YouTube titulné videá, keď Justin Bieber zjavne tweeted odkaz, ktorý by zmenil jej život. Takmer cez noc, Beer, sa ocitla s rastúcim zoznamom veriacich fanúšikov (v súčasnosti okolo 9 miliónov, vo všetkých jej rôznych účtoch) a rekordnú dohodu o značke J.B. Odvtedy bola nazývaná ochranou popového fenoménu, rovnako ako samotný Justin bol Usherovým ochrancom nie príliš dlho.

042716-madison-beer-vložiť-1.jpg
Nikko LaMere

kredity: Bunda a tričko SAUL; Sukňa Topshop

Na sadu pre ňu MIMI cover cover v Benicích Beach, CA, Beer nám hovorí, že Justin je silne zapojený do svojej kariéry a debutového albumu, na ktorej pracuje odvtedy. A áno, bolo to chvíľu.

“Myslím, že to bolo naozaj úžasné, ale Justin je samozrejme taký zaneprázdnený, že je ťažké naozaj dostať jeho celú pozornosť po celý čas. Takže je to ako čakací proces – ale je tak talentovaný a tvorivý a má také dobré ucho pre hudbu a preto mu vždy pošleme veci predtým, než vyjde, len aby sa ubezpečil, že sa mu páči, “hovorí Beer.

042716-madison-beer-vložiť-2.jpg
Nikko LaMere

kredity: Bunda a nohavice od Topshopu; Top od spoločnosti REESE

Je zrejmé, že Beer drží veľa dôvery v Bieber – dôveru, ktorá nikdy nezvliekla – dokonca ani počas veľmi známeho temného obdobia, keď bol Bieber zatknutý za DUI a zapojený do obvinení z útoku, čo spôsobilo ďalšie špekulácie v súvislosti s alkoholom a zneužívaním drog.

“Keď sa s ním stretli všetky zlé veci, myslela som si len na to Čo robil váš 19-ročný syn?“Pivo hovorí o Bieberovi.” Ak by ste mali mať okolo svojho 19-ročného syna videokameru, povedzte mi, že to nie je tak blízko … ako, naozaj? Nie, váš syn robil to isté. “

“Je to skvelé dieťa a má dobré srdce a všetci robia chyby, práve teraz je tak zameraný na svoju hudbu, fanúšikov a život, je to tak úžasné a skutočne osviežujúce vidieť niekoho, kto bol taký ako, stratil, aby naozaj byť tak šťastný. “

04272016-madison-beer-vložiť-3.jpg
Nikko LaMere

kredity: Oblek Kempner

Od svojho kariérneho štartu sa tak-freakin’-nádherný-to-bolí Beer, ktorý sa narodil v Long Island, NY a strávil čas medzi NYC a Miami – vydal singly a zodpovedajúce hudobné videá pre “Melodie” a “Unbreakable”. Pracuje na video koncepte svojho najnovšieho singlu “Something Sweet”, ktoré popisuje ako “trochu ozdobného, ​​trochu vyspelého a rozhodne smerom, ktorým chcem byť.”

A aj keď debutový album zaberal značné množstvo času, Madison sľubuje, že bude tento rok uvoľnený. “Pravdepodobne budem vydávať album v polovici roku 2016,” hovorí. “Je to veľmi ja,” pokračuje. “Páči sa mi veľa divných piesní, snažim sa zapracovať do albumu to, čo sa mi páči, a každá skladba znie ako iný žáner, úprimne.” Snažím sa všetko zviazať a všetko je to skvelé. “

042716-madison-beer-beauty-vzájomnej-4.jpg
Umenie od Elysie Bermanovej

V súčasnosti riadená Scooterom Braunom (ktorý upravoval Biebera aj Arianu Grande) sa Madison rýchlo naučila laná od dvoch najväčších hviezd súčasnej hudby. Najväčšia lekcia však môže (prinajmenšom v našich ozdravných očích) pochádzať od jej milovníka Grande, ktorý vyzval Beer, aby nehral s farbou vlasov príliš veľa.

“Povedala mi, aby som nemusila farbiť moje vlasy miliónkrát, pretože to urobila – zmenila vlasy z červenej na hnedú na blondínku – a to práve zabili vlasy. Takže [Grande] ma varoval, aby som nezakrýval vlasy.”

Ak sa chystá urobiť tak drastickú zmenu vlasov, bola by to v súčasnosti inšpirovaná Lady Gagou. “Zomieral som nad Gaga American Horror Story…naozaj ju zabije vždy s platinovými, platinovými blond vlasmi a dokonca farbila jej obočie platina. Ak by som niekedy urobil drastickú zmenu, tak to asi budem robiť, “hovorí.

Pre dnešný záber sme si však vybrali sedemdesiatročnú sezónu v štýle Greenwich Village Patty Smith ako inšpiráciu pre Beer – okraj a drsnosť, aby sme dokázali pochváliť Madisonove bábiky, skoro príliš perfektné rysy (vážne to dievča dalo všetkým lekcia v rukách).

042716-madison-beer-vložiť-5.jpg
Nikko LaMere

Ako dievča v strednej škole je Beer v rozpakoch priznať, že bude nosiť farebné očné linky po celú dobu – “blues a zelené a fialové len aby sa pokúsili oči mi vyzerajú trochu svetlejšie. kresliť krídla s ňou a to jednoducho nie je roztomilé, “zasmeje sa. “Napriek tomu stále nehýbám nehty, myslím, že to je dosť hrubé.”

Zatiaľ čo Madison udelila svojej mame inšpirujúcim módnym štýlom, jej posadnutosť so všetkými vecami a make-upom sa narodila v čase, keď mala 12 rokov, keď začala experimentovať s make-upom a dostala sa profesionálne (šťastná dievčina). “Mám pocit, že s make-up, som naozaj zobral to na vlastnú päsť. V našej rodine nie je nikto – moje babička je pravdepodobne najbližšia -, ktorá miluje make-up ako ja.”

042716-madison-beer-vložiť-6.jpg
Nikko LaMere

kredity: Bunda Valentiny Kovej; Top od Tibi

Keď robí to sama, Beerova makeupová rutina sa skladá z Nars Concealer a Nars Foundation – “Práve teraz mám rád zlaté a oranžové očné tiene,” hovorí. “Mám rád aj zostavu Anastasia Beverly Hills Contour Cream Kit, je to naozaj pekné, cíti sa dobre na tvojej pokožke a zostane celodenné.” Pre oči je to všetko o Liquid Eyeliner spoločnosti L’Oreal, a čo je ešte dôležitejšie pre Madison: “Vždy sa ubezpečujem, že moje riasy vyzerajú roztomilé,” hovorí.

Je zrejmé, že aj v takom mladom veku má Beer nielen svoju hru na krásu, ale rovnako ako Rihanna, ktorej štýl Beer hovorí, že uctieva, je to štýlový chameleón a my sa chystáme vidieť oveľa viac z nej v časopisoch , v televízii a ovládanie webu.

042716-madison-beer-fragrances.jpg
Umenie od Elysie Bermanovej

“Nie každá dievčina, ktorá nosí make-up, cíti ako:” Ach, som tak bez ohľadu na to škaredá. “Nosím make-up, pretože je to zábavné nosiť a cítim sa s tým pekne. Je to tá istá hravosť a túžba pociťovať pekné, že poháňa pivo neustále experimentovať s parukmi, ako to dokazuje pomerne často na jej stránke Instagram.

“Je tu ten chlap na Instagram, jeho meno je TokyoStylez … robí najsmutnejšie, najviac choré parochne, aké som kedy videl v živote. Všetky majú vašu prirodzenú koreňovú farbu ako korene na parochňu … takže naozaj vyzerá prirodzene “Vyhnal som ho na Instagram milión biliónov.”

042716-madison-beer-vložiť-7.jpg
Nikko LaMere

kredity: Svetre Topshop

Ale jej každodenná krása inšpirácia tam nekončí. “Ja idem na Tumblr každý deň, aby som sa inšpiroval.Tak je webstránka s názvomclassyissue.com – a je to doslova len webová stránka o móde a dievčatách.Viete, som druh dievčaťa, ktorý miluje pri pohľade na horúce dievčatá.Ako, Ja som tak okouzlená niektorými dievčatami, ako: “Ako sa máte tak horúce?” Nerozumiem tomu, “hovorí v obdivovaní krásy.

Pokiaľ ide o chlapcov, “mám pocit, ako by som bol viac priťahovaný brunetným chlapcom a podobne, mám bruneta chlapíka [Ed poznámka: Madison sa datuje Jack Gilinsky Jack & Jack], ktorý má svetlo eyes.That je zabijak. je typický pekný chlapec, myslím, že je tak nádherný a mám pocit, že je to môj typ, určite, “hovorí. Áno, oni sú skoro najdokonalejší vyzerajúci pár … mohli si predstaviť svoje deti?

Fotografie odoslaná MADISON BEER (@madisonbeer) dňa

Áno, Madison môže tiež. Aj keď si všimla, že práve teraz nie je pripravená na deti, jej pivo Moudré za svoje roky hovorí, že už si myslí, že má deti a miluje predstavu o tom.

Vlasy čadského dreva Makeup Amber Dreadon Manikúra od Kait Mosh | Štýlovaný Alex Sweterlitsch

02716-madison-beer-vložiť-8.jpg
Nikko LaMere
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 + 1 =

map