ORLY práve spustila nechty, ktoré dýchajú

V meste je nový lak na nechty a vaše nechty sa naozaj páčia tomuto. Zoznámte sa s novou líniou ORLY Breathable, ktorá kombinuje profesionálnu liečbu a farbu do jedného laku na nechty. Staviť, že sa teraz cítiš ako manikúra, nie je ťa? 

Najlepšia časť je, že je to aj základná a vrchná vrstva a stačí, aby dosiahli maximálnu nepriehľadnosť len v dvoch vrstvách. Znie to ako ideálny kandidát na tie dni, keď máte približne desať minút na to, aby si nechty vyzerali správne. 

SÚVISIACE: Tieto ostrohy nebudú zničiť vaše obľúbené očné ceruzky

Je zaujímavé, že vzorec umožňuje, aby sa vzduch a vlhkosť dostali do nechtov, dokonca aj keď nosíte lak na nechty, takže je to ako nechať nechty prestať od laku na nechty bez toho, aby im skutočne museli prestávka.

Lak na nechty obsahuje aj výživné doplnky na nechty, ako je arganový olej a vitamíny B5 a C, ktoré nielen zrejme utesňujú a liečia pokožku, ale stimulujú rast nechtov.

SÚVISIACE: Táto manikúra by mohla revolúciu vášho dopoludnia 

Línia Priedušná obsahuje 18 rôznych farieb od kameňa šedej (Power Packed) po šťavnaté bobule (Give Me A Break) až po tmavo červené (Love My Nails). Každá z nich stojí asi 9 USD a môžete ich nájsť v ULTA, JCPenney, salónoch a orlybeauty.com od dnešného dňa.

Mani / pedi, niekto? 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

78 + = 81

map