Ozdoba z 8 dolárov, ktoré pretrváva absolútne všetkým

Ospravedlňujem svoju závislosť od kofeínu tým, že mi dáva príležitosť vyskúšať si dlhotrvajúce rty. Sotva na mojom prvom šálku joe a mojej strednej rannej jablone nakoniec pretrvávajú a len niektorí budú vyzerať slušný po druhom pohári. Stretol som sa s niektorými veľkými šarvátkami – typmi vzorcov, ktoré nielenže dokážu vydržať latte peny, ale aj olejnatý šalátový obväz – ale nič (a nemám na mysli nič) nikdy nebolo v porovnaní so silou nového vzorca z lekárskeho formulára.

Je to nazývaný Zdravé perličkové tekuté rúžové pero a nakoniec sa v decembri blíži k lekárnici s drogami vo výške 8 dolárov. Poznámka: Bol som posadnutý touto inováciou už niekoľko mesiacov a zomieram, že o tom hovorím na internete.

lekár's Formula Lip
Lekárska formulácia PR

VIDEO: 7 liečebných kúpeľov v domácnosti

Krémová, penivá, silne pigmentovaná receptúra ​​sa dodáva v 13 vysoko citlivých odtieňoch, od akustických, jemných ružov a odvážnych korálov až po matný povrch. Na rozdiel od mnohých masívnych kvapalných rúk, skoro sa cítite ako maslo, keď kĺžete cez pery s aplikátorom, ale v priebehu niekoľkých sekúnd suší – a zostane tam, bez toho, že by ste mali vyčnievať. A rovnako ako všetky prípravky formule lekára, je infúziou s starostlivosťou o pleť, ako je hydratácia avokádového oleja a kyseliny hyalurónovej, aby ste vyhladili a zmäkčovali pery, a zároveň vám poskytli pokrytie, ktoré by ste chceli.

SÚVISIACE S DÁTUM: Daily Beauty Buzz: Purpurová Rúž Lily Collins

Prvýkrát som to použil, bol som šokovaný, ako to netvorilo perie, rozmazanie ani vločkovanie z pery, aj keď to zanechalo malý potlač na boku mojich hrnčekov na kávu. Trvalo to cez obed – možno aj príliš mastný šalát, a dokonca aj cez vydatú večeru krémových cestovín.

Je to dokonalý príklad toho, ako kozmetické výrobky nemusia mať luxusnú cenovú značku, aby mohli pracovať. Značka je už škádlila na Instagram a máte len týždeň, kým sa dostanete predtým, než narazí na dláždenie drogérie. Naplánujte si záťahy podľa toho. To by mohlo byť veľmi populárnou rúžou v roku 2018.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + 2 =

map