Parné masky na tvár: Amazonská kozmetická kúpa, ktorú ste nikdy nevedeli

tvárový steamer
Getty Images

Victoria Moorhouse

Mar 02, 2018 @ 10:00 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Amazon je krajina divných a nejasných zariadení, nástrojov a strojov, o ktorých ste nikdy nepoznali, že potrebujete. Šumový stroj, ktorý vás uschne za menej ako 60 sekúnd? Skontrolovať! Budík, ktorý sa zdvojnásobuje ako ranné svetlo, pretože ste nevideli skutočné slnko za tri mesiace? Sú veľa. Ale nie je to všetko o domácom pokroku v krajine Amazonky – je to krása divov. Stačí sa pozrieť na stovky osobných parných oblúkov, ktoré zákazníci legitímne preháňajú.

Čo je parník na tvár, spýtate sa? Presne to, čo to vyzerá. Je to malé zariadenie, ktoré vyrába paru, ktorá má obaliť vašu tvár. Podľa Staliny Glotovej, vedúcej estetičky v kúpeľoch Haven v New Yorku, majú slúžiť na hydratáciu pokožky. “Podporuje čistenie pokožky a stimuluje krvný obeh a ponecháva pokožku jemnú a hladkú,” vysvetľuje Glot. Predávajú sa s niekoľkými ďalšími príležitosťami na starostlivosť o pleť a niektoré dokonca dodávajú s príslušnými extrakčnými súpravami, pretože parník otvára vaše póry, čo zjednodušuje odstránenie nečistôt a čiernych hláv. (Aj keď neodporúčame extrahovať, ak ste vyškolený profesionál, pretože by ste mohli skončiť natrvalo poškodením vašej pokožky.)

Glot hovorí, že by ste mali iba pary asi raz týždenne a v noci, a že všetky typy pleti môžu mať prospech z toho, že pracujú v ich rutine. Prinajmenšom ide o konverzáciu. Pretože váš hosť bude spať okolo vašej kúpeľne a určite sa o to pýta. Ale s akýmkoľvek nákupom Amazon, nemali by ste kliknúť na “potvrdiť” bez toho, aby ste si prečítali očividne čestné, zvyčajne veselé, výstižne informatívne recenzie. Tu sme zhrnuli niektoré najpredávanejšie tvárové parníky na mieste, plus niekoľko recenzií, ktoré rozprávajú celý príbeh.

VIDEO: Mincovník: Je Amazon Prime stojí za to?

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

93 − 88 =

map