Počkaj – Je Taylor Hill vlastne triplet?

Taylor Hill je v hodoch veľkej krásy momentu rn. Medzi neustále sa objavujúcimi obočkami, jej neslávne perfektnou Victoria’s Secret plážovými vlnami a jej novým koncertom ako tvárou Lancôme, Taylor je v podstate korunná cisárka krásy. Keď sme videli Instagrams Taylor vyslaný na narodeniny svojej sestry, museli sme chvíľu premýšľať o tom, či sme nejako stratili skutočnosť, že Taylor bola trojica, predtým, než si uvedomila, že v skutočnosti, nie je.

SÚVISIACE: Internet je šialený cez tieto sprchové želé

V prípade, že ste to nemohli povedať, áno, sme príbuzní. ������������ #BrunettesHaveMoreFun #SisterSisterSister

Fotografie, ktorú vyslal Taylor Hill (@taylor_hill)

Taylorová trojnásobne zverejnila svoje fotky so svojimi dvoma sestrami, aby oslávila narodeniny svojej mladšej sestry Mackinleyovej – a fotografie sú vážne mätúce! Strávili sme niekoľko minút a snažili sme sa zistiť, ktorý z nich bol skutočný Taylor Hill. Úprimne sme sa dokonca pýtali, či možno to bol Snapchat tvár swap filter, než sme si uvedomili, že tam sú vlastne len tri sestry Hill všetci s rovnakou bezchybnou štruktúru kostí a bomby AF obočie.

SÚVISIACE OSOBY: Zendaya Is Killing The Braid Game (Zvyčajne)

Taylor označil fotografiu za “v prípade, že ste nedokázali povedať, áno, že sme príbuzní”, čo tiež pomohlo objasniť zmätok pre nás. Zdá sa, že genetická linka Hill bola požehnaná niektorým gréckym bohom alebo fontánou mládežníckej kombinácie, ktorú my ostatní ľudia nie sú známi. Hovorte o tom, že narazíte na genetickú lotériu!

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 + = 16

map