Počkajte, Kendall Jenner Len odrezať všetky vlasy?

my rozhodne nevidí, že tento príde. Zo všetkých kardashovských sestier je Kendall žena, ktorá má to, čo by ste mohli považovať za účes relatívne podpisu. Samozrejme, že tu alebo tam vyskúšate zákruty, ale väčšinu času drží dlho, jemne vrstevnaté a nádherné (očividne vieme).

Nuž, možno sa inšpirovala jej veľkou sestrou Khloe, ktorá debutovala s roztomilou oveľa kratšou “pred niekoľkými dňami, ale zdá sa, že Kendall práve dostala veľkú vlasovú úpravu.

Model prevzal Snapchat, aby predviedol svoj nový ramenný lalok a dokonca aj keď skryl polovicu svojej tváre v ruke, môžeme povedať, že to vyzerá neuveriteľne. Bohužiaľ, musíme vás varovať, aby ste sa nedostali tiež nadšení z nového Kendalla, pretože nemáme potvrdenie, že to nie je parochňa. Pamätajte si Gigiho Hadida, bravov?

Taktiež skryla tvár z kamery, takže nemusí byť ani ona! Zdvihnite ruku, ak ste mali kamarát diskrétne prevziať Snapchat.

Súvisiace články: Kendall a Kylie Jenner tease nové oblečenie Line na Instagram

Kendall Jenner Hair Embed
Kendall Jenner / snapchat

Či tak alebo onak, dáme účes úplné schválenie … a samozrejme bude v podstate stalking kontrolu na Kendall je Twitter, IG a Snapchat pre viac informácií. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

36 − = 30

map