Počkajte, ľudia nenávidia červené rúž?

Čítanie článkov Byrdie o tom, čo si ľudia myslia o súčasnej móde, krása, a trendy interiéru je moja obľúbená. Myslím, že je tak zábavné počuť, čo váš každodenný chlap myslí na trendy, ktoré ženy skutočne nosia.

Ale tento posledný článok o dnešnom nočnom make-up narazil na nervy. Názov, “Najlepší dátum nočný makeup, podľa skutočných mužov,”chlapci hodnotia tri spoločné nočné vyzerá a pomenujú víťaza na konci.” Nikomu prekvapenie nie je “Dievča vedľa dverí”, ktoré zvíťazilo zosuvom, vybojuje “Bombshell” a “Classic”.

Teraz má každý právo na vlastný názor a rozumiem dátumu noci – hlavne prvých niekoľkých dátumov– sú vo svojej vlastnej kategórii, ale mám problém s mnohými vyhláseniami týchto mužov.

Jeden muž sa dotkol toho, že červená rúž dostane na zuby a že aj napriek tomu, že sa o červenú rúž nezaujíma, jeho priateľka ho stále nosí. Ďalší muž, ktorý naznačil, že rúž bol červený koberec a ak by sa žena objavila na príležitostnom termíne s červenými perami, cítil by sa, že nie je podvedený. Jeho kamaráti súhlasili, že vzhľad je príliš formálny, nie sexy a staromódny. Nakoniec môj osobný favorit, jeden človek povedal, že je “ťažké pokračovať v rozhovore”, ak žena nosí červenú rúž na rande. Vykúpil sa tým, že hovorí, že má ako červená rúž vo všeobecnosti a že váš dátum by mal byť pozrel do tvojich očí, nie na tvoje pery.

Uff. Pre ostatných šampiónov všetkej rúže, viem, že to bolo veľa na to, aby som sa dostal dovnútra. Ja vlastné okolo sedem červených rúrok, s mojím osobným človekom pravdepodobne dva odtiene. Dokonca som nosila červené trblietky raz, takže to je pre mňa veľký úder.

Ale odbočiť, je čas vrátiť sa do bodu týchto článkov, čo je, že sú hlavne pre zábavu. A myslím si, že Byrdie robí skvelú prácu, aby sa ubezpečila, že ženy to vedia, je to len zábavný experiment, na začiatku tohto konkrétneho článku, “… nie že jeho názor znamená všetko, vždy sme zvedaví, čo sa deje v mužský mozog. “

Bez ohľadu na to mám niekoľko nasledujúcich komentárov a otázok pre týchto mužov:

  1. Všetka rúž sa dostane na zuby. Stáva sa to aj pre to najlepšie z nás a práve prichádza s územím nosiacim rúž.
  2. Vaša priateľka samozrejme naďalej nosí. Ak sa zastavila, pretože si to povedala, to by bolo v mojich očiach obrovským problémom.
  3. Červená rúž nie je vždy fantastická. Je to zábavné a ľahko sa nosiť počas dňa a v noci … Neformálne, dokonca!
  4. Kedy sa červená rúžová stala červenou kobercovou vecou? Prevažná väčšina žien nikdy “nebude chodiť na červený koberec”, tak to znamená, že nikdy nemôžeme “primerane” nosiť červené rúže?
  5. Má na sebe vyhlásenie pero naozaj to rozptyľujúce? Rovnako ako rozrušujúce, že drží očný kontakt je ťažké? Som skutočne zvedavý.

xo,

Znepokojený rúž

PS: Kým nebudete (všetci ľudia) prestanete nosiť šortky, budem naďalej nosiť červenú rúž, kedykoľvek a ako som rád, a ocenia, ak sa dostanete na palubu.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

56 − 53 =

map