Pravda za najčastejšie voskovanie mýtov

Voskovať alebo nie? To je otázka, ktorú sa mnohí z nás spýtajú, keď začne letné obdobie. Kým odstraňovanie chĺpkov je nakoniec vašou voľbou, ak sa rozhodnete, že chcete v tejto sezóne prejsť voskovou cestou, pravdepodobne ste počuli veľa mýtov o tom, ako to urobiť. Ak ste druhým hádaním o vyhľadávaní po vyhľadávaní v službe voskom, dobrá správa nie je všetko, čo ste čítali, alebo voskovanie hororových priateľov vašich priateľov je to všetko pravda.

Obrátili sme sa na Melanie Cobu, národnú veľvyslankyňu značiek pre centrum európskych voskov, aby sme zistili, čo je fakt a beletria o populárnom spôsobe odstránenia chĺpkov.

SÚVISIACE S DANOU: 3 Bikini Wax Virgins Vyskúšajte ošetrenie na odstránenie chĺpkov prvýkrát

MYTH: Voskovanie spôsobuje, že vaše vlasy rastú hlbšie

SKUTOČNOSŤ: Dlhé i krátkodobé voskovanie pravidelne môže drasticky zmeniť vaše vlasy. Coba hovorí, že exfoliačná povaha metódy odstraňovania chĺpkov nielen pomôže vašej pokožke cítiť a vyzerat hladšie, vaše vlasy budú tiež nakoniec rásť v mäkších a riedkejších. “Väčšina hostí je prekvapená, ako rýchlo sa menia vlasy,” vysvetľuje.

MYTH: Voskovanie vždy bolí

SKUTOČNOSŤ: Vzhľadom k tomu, že ste ťahanie vlasy z koreňa, voskovanie nebude cítiť ako dostať masáž. Spodná línia spočíva v tom, že každý reaguje odlišne od voskovania, takže sa úroveň bolesti líši od človeka k človeku. To je povedané, techniky technika tiež hrá faktorom, koľko nepohodlie budete cítiť.

Pri plánovaní schôdzky o vosku by ste mali brať do úvahy váš cyklus. Coba hovorí, že veľa žien zistí, že ich koža je citlivejšia na ich obdobie a na niekoľko dní, ktoré vedú k nej, takže sa u nich prejavuje väčšia bolesť, než by boli v iných dňoch mesiaca.

Mýtus: Ak si voskneš, nezískaš vtáčie chĺpky

SKUTOČNOSŤ: Holenie je rýchle, jednoduché a z väčšej časti bezbolestné, ale máte väčšiu pravdepodobnosť, že sa dostanete do vlasov, keď používate holiaci strojček na citlivých miestach, ako je čiara bikín. Tvrdou pravdou je, že Coba hovorí, že niektorí ľudia sú len náchylní k tomu, aby vnikli do vlasov, ale existujú určité kroky, ktoré je možné podniknúť, aby sa im zabránilo. Pravidelné odlupovanie oblasti a vyhnutie sa holeniu medzi voskami vám pomôžu zlepšiť vašu situáciu.

VIDEO: Crazy náklady na život krásy

MYTH: Voskovanie spôsobuje zrážanie a vrásky

SKUTOČNOSŤ: Dajte si úľavu, pretože Coba hovorí, že voskovanie má skutočne opačný účinok. “Koža sa počas voskovania udržiava napnutá, takže pokožka by nikdy nemala byť vytiahnutá z tela a keď je vosk odstránený, poskytuje mechanickú exfoliáciu, ktorá odhaľuje hladšiu a novšiu pokožku.Toto odfarbenie pomôže udržať pleť mladšie nadčasy, vysvetľuje.

MYTH: Vaše vlasy musia byť dlhé na to, aby si ich zobrali

SKUTOČNOSŤ: V skutočnosti, vaše vlasy musia mať len štvrtinu centimetra, aby sa dostali hladko. To je asi veľkosť zrna ryže.

MYTH: Nemôžete vosiť, keď ste tehotná

SKUTOČNOSŤ: Ak očakávate, ste stále v bezpečí udržiavať bežné voskové rutiny. “Je bezpečné voskovať vo všetkých štádiách tehotenstva ženy,” hovorí Coba. “Odporúčame začať voskovanie v počiatočných štádiách tehotenstva, takže počas prvých dvoch trimestrov sa vlasy stanú jemnejšími a tenšími a voskujú sa pohodlnejšie.”

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 1

map