Pravdepodobne budete chcieť jesť Lano nový balzam na pery – cíti to dobre

Milujem ma dobrý balzam na pery. Ako vášnivý nositeľ rúžov, cítim potrebu použiť veľa balzam na pery, aby som zaistil, že moje pery sú hladké, perverzné a pútavé. Lano Lips Original 101 Masť sa stane jedným z mojich najobľúbenejších favoritov. Prejdite pred posteľou veľkorysú vrstvu a potom sa prebudí s dokonale pohodlnými a zvlhčujúcimi perami. Ale v poslednej dobe bola moja láska k OG 101 masť premiestnená pre veľmi vzrušujúce nové vydanie od Lana. To by bolo Lano Lips 101 Masť Jahoda.

Je to chutné a úžasné. Pre viac informácií o tom, prečo je to úžasná omáčka, počuli sme od Kirstena Carriola, zakladateľa Lana.

Čo sa volá:

Lano Lips 101 Masť Strawberry

Koľko vás bude späť:

Čierny kohút (bez kalórií) … 13,50 dolárov; utla.com

súvisiace: Vôňa Tento parfum okamžite cítiť nadšený o svoj deň

Čo to robí zvláštne:

Trvá VŠETKO NOC. Ak ju umiestnite spať, keď spíte v noci, 100% sľubujeme, že tam bude ráno ešte stále pracovať. Tiež je 100 percent prírodné, vegetariánske a bez ropy a vosku. 

Kto je to pre?

Každý a každý! 

Kedy ho používať:

Používajte ju na ošetrenie suchých pier, kožných záplní, “kuracie kolená” a ako obnovu pokožky. Zachováva všetkých 101 použití, ktoré sú v Lano’s Original 101 masť. 

SÚVISIACE: Toto očné linky zostalo počas celej návštevy Surf. Bez srandy.

Čo sa cíti ako:

Super hydratačný a hydratačný 

Čo to vonia:

Vonia to lahodné – rovnako ako jahody! 

Súvisiaci: MOST Iconic okami okuliare v histórii filmu

Čo hovorí internet:

Ah @lanolips, kde si bol celý môj život! Dali mazu 101 na moje pery pred spaním každú noc na týždeň – dobrý byzantský zimný chlapík! Dobrý deň hladký, pillowy dobrotu! ����

Fotografie, ktorú vyslal Valeria Ramirez (@valeria_the_well_nest)

Drsné pútavé bozky mojej dievčine s @lanolips Perfect Nude tónovaný balzam �� Láska nájsť výrobky, ktoré sú sírany a bez paragon a NEtestované na zvieratách … Plus roztomilé balenie! Už roky používam @lanolips a oficiálne som našiel svoju obľúbenú farbu #helloLano #lanolips

Fotografie, ktorú vyslal Angela Simson (@gratitude_project)

Čo hovoria odborníci:
“Naši
lano Pysky 101 Masť Jahoda obsahuje skutočné jahody (ako z jahodovej náplasti, nie laboratórnej nádoby), čo znamená, že obsahuje prírodné AHA, ktoré pomáhajú obnovovať pokožku. Používame len tri zložky, aby sme to urobili – náš ultra čistý lanolín, vitamín E a jahodový extrakt – a preto ho nazývam mojou “malou trubičkou magie”! Kirsten Carriol, zakladateľ Lano.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 1

map