Prečo nakupovať Beautycounter od svojich priateľov Facebook je vlastne stojí za to

Ďalší deň jeden z vašich priateľov v službe Facebook prisahá, že majú tajomstvo lepšieho, zdravšieho a šťastnejšieho života prostredníctvom produktu, ktorý predávajú a propagujú vo vašom krmivu. Skôr ako skryjete svoje upozornenia, počúvajte. Aj napriek tomu, že vás blázon a nekonečné detské fotky posielajú, platforma sociálnych médií je pre trh s kozmetickými produktmi vzrušujúcim trhom a ak je predmetnou značkou Beautycounter, možno budete chcieť pokračovať a DM tento priateľ (alebo to budeme čeliť, bývalý známy).

Zelená značka krásy, ktorá ponúka kariéru priamych predajov, kde konzultanti vyťažia až 35 percent provízií, získali viac ako 100 000 stúpencov na Instagram a majú guľovitú pečiatku Gwyneth Paltrow. A stojí za to zistiť, či hľadáte alternatívy bez obsahu toxínov k starostlivosti o pleť, starostlivosť o telo, starostlivosť o vlasy a make-up. Od svojho založenia spolupracuje spoločnosť Beautycounter s veľkými predajcami, ako je už spomínaný goop a dokonca aj s vašim milovaným Targetom, aby rozšíril svoj dosah.

Beautycounter PSA: predtým, ako začnete s make-upom, nezabudnite na Dew Skin Tinted Moisturizer s SPF 20! ☀️

Príspevok, ktorý zdieľa spoločnosť Beautycounter (@beautycounter)

 

Tak prečo je to tak bzučivé?

Značka sama zakázala 1 500 sporných alebo potenciálne škodlivých prísad z svojich vzorcov, pričom sa rozhodla pre čistejšie a prírodnejšie produkty. Značka skutočne vytvorila slovník, v ktorom sú uvedené všetky zložky používané vo svojich výrobkoch, ktoré vám poskytujú úplné zverejnenie toho, čo sa používa na vašej koži.

Je tu tiež veľmi dôležitá skutočnosť, že produkty fungujú. Zatiaľ čo nemôžeme potvrdiť snahu o každú jednotlivú položku, prežívame obrovský úspech z vysoko výkonných a ľahko použiteľných formulárov oddelenia make-upu. Jedným z nich je Dew Skin Moisturizing Coverage, veľmi ľahký a sotva tam tónovaný hydratačný krém, ktorý vám dáva očakávaný make-up makeup vzhľad s rosným povrchom a ochranou pred slnkom s SPF 20. Dávame prednosť zmiešaniu s prstami alebo make-up huba. Ďalšou nutnosťou – podľa nášho názoru – je Touchup Skin Concealer Pen, ktorý je naplnený receptami proti starnutiu, ktoré sa prenášajú pomocou klikacieho pera a pokrývajú sčervenanie, zit a tmavé kruhy.

Kontrolný zoznam pre jarné prerušenie: Šnorchlovanie ✔️, Lustro Shimmer Oil ✔️, Opaľovací krém, ktorý chráni vašu pokožku a koralové útesy? ✔Z viete, že oxybenzón, chemický prostriedok proti slnečnému žiareniu používaný v konvenčných opaľovacích prípravkoch, bol spojený s poškodením koralových útesov? Používame len non-nano oxid zinočnatý, minerálny ochranný krém, ktorý chráni pokožku pred slnkom a našimi oceánmi. #winning

Príspevok, ktorý zdieľa spoločnosť Beautycounter (@beautycounter)

 

VIDEO: 7 liečebných kúpeľov v domácnosti

Čo sa týka pleti, najmä citlivých typov, vyživujúci krém čistiaci prostriedok hydratuje, tónuje a premýva zvyšky make-upu, olej a nečistoty, bez odstránenia pokožky vďaka zmesi čarodejnice, kokosového oleja a aloe. Môžete si tiež kúpiť sériu produktov starostlivosti o pleť, ktoré sú určené na riešenie špecifických problémov. Ak vyblednete a zamedzíte jemným línii a vráskam, kolekcia No. 2 Plumping je vaša odpoveď. Beautycounter dokonca rozvetvený do starostlivosti o dieťa, spustenie linky zelených, miernych a jemných kúpeľných výrobkov, ako sú oleje a plienky krémy vyrážky.

Pokiaľ ide o stanovenie cien, budete musieť odložiť trochu viac peňazí, než by ste mali v drogériách, ale kvalita je tam. Dew Tinted Moisturizer ide za 45 dolárov, zatiaľ čo výrobky na starostlivosť o pleť sa pohybujú od 24 dolárov do okolo 68 dolárov.

Takže nabudúce vás priateľ zo strednej školy pozýva na online nákupnú párty, možno pokračujte a kliknite na tlačidlo Prijať na túto RSVP.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

62 − = 56

map