Prečo potrebujete pozrieť #ProductEmpties na Instagram a YouTube

Zvyčajne fotografujete svoje kozmetické výrobky, keď sú úplne nové, že? Rúž, ktorá sa nikdy nedotkla, nie škvrny na viditeľnosti – je tu niečo lepšie? Možno je to vanička masla alebo zvlhčujúca maska, ktorá je ešte stále naštvaná. Odovzdávanie obrázkov do Instagramu a videí na YouTube o prázdnych produktoch je tiež vec a začíname rozumieť prečo. Je to pod značkou hashtag #ProductEmpties, a ak hľadáte nový produkt, ktorý vystupuje, stojí za to spadnúť do tejto sociálnej média králičieho otvoru. 

Takže pre tých z vás, ktorí si nepozerali GlamLifeGuru, prejdú fľaše, ktoré používa alebo zdvojnásobili Eva Chenovej oh, tak slávne bytové ležadlo, dovoľte mi, aby som vás predstavil na tému. 

Za toľko vecí v živote … e-mail, zdobenie môjho bytu a kozmetický produkt vyprázdňuje! Tu je deväť výrobkov, ktoré som dokončil, neváhajte klásť otázky ako obvykle ��

Video, ktoré vyslal Eva Chen (@ evachen212)

 

 

Je to v podstate, keď niekto na internete posta pic, video, snap prázdneho produktu. Čo je tak zvláštne, pokiaľ ide o fotografiu niekoho recyklovateľného koša? Čo to skutočne robí pre svoju krásu rutiny?

No, pre tých, ktorí hľadajú pozornosť, ako každý, kto skúša nespočetné množstvo produktov každý týždeň, musím povedať, že to môže robiť veľa. Počúvajte, ak používate čistiaci prostriedok s čiastočným paramaterom, ktorý vás vybuchne, skutočne to dokončíte? A dokonca aj keď skončíte, budete mať vynikajúcu predstavu o tom, ako to funguje, pretože si vzal čas, viete, prejdite celú fľašu a nechajte výkon produktu robiť hovoriť. 

SÚVISIACE: Disney Lip Smackers sú tu, aby dnes lepšie

Citovať Zoellu: “Je tu niečo naozaj uspokojujúce, keď vieme, že niekto úplne vyčerpal produkt.” 

Zvyčajne, ak je to video, vlogger prechádza tým, či si ich zakúpil alebo nie, zisk, cena, čo to vonia, aké to je, atď. Zadajte frázu sám na YouTube a vy získate viac ako 100 000 výsledkov. 

A samozrejme, niektorí ľudia len post po fotky produktov, ktoré milujú s mini recenziami v komentároch. 

Pre mňa prechádzať tieto fotky na Instagram ma pomohol objaviť nové značky a nové formulácie a začať krásu convos by som inak. 

Super smutný, pretože som dokončil tieto deti; prekvapení, pretože robia vážne. #productempties

Fotografie vyslaná Victoria Moorhouse (@tormoor) na

 

Aktívne sa teším na aplikáciu hydratačného prostriedku po sprchovaní a pocit zvláštneho pocitu hrdosti, keď dokončím produkt. Súčasťou mojej práce je aj testovanie výrobkov, takže môžete veriť, že vyprázdňujem niekoľko týždňov. S tým, čo bolo povedané, môžete očakávať najmenej a ešte pár peňazí odo mňa v blízkej budúcnosti!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 5 = 5

map