Prečo tieto hydratačné prostriedky stojí až do výšky 800 USD?

Spustený v roku 1987, kedy bola myšlienka kaviáru v oblasti starostlivosti o pleť tak dekadentnou a trendovou v ére nadbytku, úvodná nádoba koktailu La Prairie OG Skin Caviar vám prinesie späť asi 230 dolárov, ale ďalšie položky v riadku, ktoré boli vytvorené v jeho budove môže dosiahnuť až 800 dolárov. Aj keď je to pre vás ešte trochu príliš skromné, značka má veľký Hra o tróny-esque kalich navrhnutý Baccarat, ktorý dodáva Luxe Cream, a cena nálepky je asi dokonca aj s nájomnou v New York City štúdio. Čo dáva? A robí kaviár vlastne urobiť čokoľvek, keď sa na tvár dotknete? Stretli sme sa na Dr. Jacqueline Hill, La Prairie riaditeľka pre strategickú inováciu a vedu, ako aj na značku CMO Greg Prodromides na vyšetrenie.

Kaviár je v skutočnosti bohatý na aminokyseliny, vitamíny a minerály tak ako to je, a zdroj uvedeného kaviáru, ktorý sa používa vo vzorcoch La Prairie, je neskutočne vysokej kvality. “V súčasnosti používame Acipenser Baerii z jesetera Baerii, ktorý sa pestuje v ekologicky šetrných vodných farmách, v kolekcii Skin Caviar,” hovorí Dr. Hill. “Každá položka je obohatená o extrakty z kaviáru, ktoré pomáhajú stimulovať produkciu kolagénu, aby si pokožka udržala pevnosť a pružnosť.”

VIDEO: Najlepšie hydratačné prostriedky na celoročnú suchú pleť

SÚVISIACE: 4 Kozmetické výrobky, ktoré stojí za to

Jeden vzorec môže trvať až dva roky v závislosti od použitého produktu alebo novej inovácie a ako zistil tím La Prairie, morská DNA, ktorá sa nachádza v jedinom perličke, má výrazný vplyv na celkový vzhľad pokožky. Po niekoľkých týždňoch použitia tí, ktorí si vzali na kŕmnu zmes test na koži, zaznamenali pevnejší, zdvihnutý vzhľad, s jemnými čiarami a nerovnomerným tónom. “Každý kaviár korálek používaný v produktoch La Prairie Skin Caviar je starostlivo vybraný. Hrubý, náročný výberový proces je cvičenie v presnosti,” vysvetľuje Dr. Hill. “Tieto výnimočné vzorce so zriedkavými prísadami majú vplyv na cenu, ako aj na prvotriedny prvok nášho balenia.”

A môžeme hovoriť o balení na chvíľu? Okrem toho, že je najlepšie vyzerajúci pohár vo vašej ponuke starostlivosti o pleť, veľa umeleckých prvkov prichádza do hry, a sú skutočne kývnutie na čisté, elegantné diela Staatliches Bauhaus. “Bolo to výrazná forma a cieľom bolo zjednotiť umenie, remeslo a technológiu,” vysvetľuje Prodromides. “Musíme si uvedomiť, že v 80. rokoch, keď sa narodil Skin Caviar, väčšina kozmetických výrobkov bola biela alebo ružová v plastovom pohári, takže tento kreatívny výraz bol sama o sebe malou revolúciou, farba modrá je pripisovaná spolupráci s umelcom Niki de Saint Phalle, ktorý bol známy tým, že dokončil svoje diela výraznou modrou farbou, ktorá je teraz podpisom zbierky. “

Pozrite sa na celý sortiment, počnúc 165 dolárov pre Eye Complex, po celú cestu až po 820 dolárov za masívny pohár Skin Caviar Luxe Cream na nordstrom.com.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 23 = 31

map