Presne to, čo robiť, keď váš make-up začne pľuvať

Verím, že vrstvené výrobky môžu urobiť úžasné veci pre vašu tvár. Opravdivo. Ale v poslednej dobe som narazil na trochu dieťa nakladanie s mojím make-up. To legit začalo loptičku a pilulku, rovnako ako na svetre. A hádaj čo? Je to rovnako nepríjemné, keď sa to stane na tvári. Samozrejme, nebol som to chcel nechať to opak a znova. Nebolo to presne situácia, v ktorej by som sa chcela opäť nájsť. 

Takže som sa obrátil na odborníkov na krásu a zakladateľov skutočných techník, Sam a Nic Chapman. Samozrejme, chcel som vedieť, prečo sa to v prvom rade deje. Ukázalo sa, že existuje veľa dôvodov. “Príliš veľa produktu, príliš veľa základného náteru, ak ste si dlho nevyčistili kefy a máte na nich nahromadený výrobok, alebo to môžu byť ingrediencie produktu, ktoré sa navzájom nedajú dobre sedieť, “vysvetlil Nič krása prob. 

SÚVISIACE S SÚVISLOSTI: * Air Horns * Obal FX Len nám dal všetko, čo potrebujeme prispôsobiť náš Žiariť deň-to-day

Aspoň som to vedel! Buď výrobky, ktoré som sa pokúšal koktail, boli nesprávne vzájomne vyrovnané, alebo možno to bolo kvôli tomu, že som si nemal umývať kefy. Je tiež veľmi možné, že som použil príliš veľa svojho základného náteru a základov. Keď to vieme, môžem vykonať úpravy.

Avšak moja prvá obranná línia mala používať menej make-upu a postupne ju pridávať tam, kde je to potrebné. Menej je viac a vždy máte možnosť vybudovať to. 

SÚVISIACE: Táto paleta očných tieňov je veľkosť kreditnej karty 

Ale čo ešte možno urobiť, aby sme sa postavili proti tejto vážne podráždenému problému na naše pekné tváre? “Najlepším spôsobom, ako to zabrániť, je zabezpečiť, aby boli vaše kefy udržiavané čisté pred aplikáciou make-upu. Kefy by ste mali čistiť týždenne, aby ste pomohli s aplikáciou a zlepšili výkonnosť vašich kefiek, “poznamenal Sam.” Vyskúšajte používať čistiaci gél a čistiaci gél na čistenie štetcov Real Techniques, aby ste udržali štetce čisté a zabránili sa pľušaniu. Tiež sa snažte nepokračovať za základný náter, ktorý má gél alebo voskovú silikónovú povrchovú úpravu, pretože to môže prispieť k vyčerpaniu. “

A tu to máte! Dúfajme, že už nikdy nebudem musieť stráviť ďalšiu chvíľu, keď sa obávam o túto hroznú predpoveď make-upu. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 + 3 =

map