Prestal som nosiť nadáciu tri týždne, a toto sa stalo

Zoberte si túto druhú splátku do mojich vlastných láske k lepšej koži. Počas môjho mesačného cyklu mesiaca si vždy všimnem, že moje pleť je divne dobré a je super jasné. Hovorím tak jasne, že moja zvyčajná podstata alebo tónovaný zvlhčovač nie je ani potrebný, realisticky povedané, ale zvyčajne som to skončil s použitím rovnako kvôli oboznámeniu. Po týchto 5 až 7 dňoch by sa moja koža vrátila do svojho normálneho stavu, ktorý je náchylný na akné – alebo tak či tak by som našiel upchatý pór alebo desať, aby som mal ústa a všetko podráždilo – ale keď som kopol tento návyk na obrubník , výpadky boli oveľa menšie a tie, ktoré sa objavujú, majú tendenciu hojiť trochu rýchlejšie. Začal som si tentoraz namiesto novej základne nosiť viac čírych korektorov na prášok a myslel by som, že mi koža bude reagovať akokoľvek inak, ak budem držať hybnú silu?

Uvedomujem si, že to nie je prelomné zjavenie pre iných ľudí. Koniec koncov, je to rutina, ktorú môj priateľ Erin praktizoval, akoby nosila make-up. Komentátori Facebooku, ktorí majú zúrivosť od minimálneho až po nijaký make-up myslenie, budú kričať, že to robí už roky a že hlásim nie trendu, ale keď ste pokožku pokožku v nejakej variácii celoplošnou základňou, od základov až po krém BB, denne po viac ako desať rokov, pričom táto extra vrstva sa môže cítiť ako masívna zmena.

SÚVISIACE: Vyskúšal som hypnotherapiu, aby som sa zaoberala mojím problémom s vyberaním kože

Každý deň, po mojom zvlhčujúcom prostriedku a opaľovacích prípravkoch, by som pod mojimi očami naniesol korektor, trochu na nos a kdekoľvek inde by sa objavil nevzhľadný bod. Tenká vrstva prachu pomohla dokonca aj všetko a ak som to cítila, pridal by som na lícne kosti škrabku zvýrazňovača. Nie dlho do novej rutiny, tie vyššie uvedené bodky začali byť čoraz menej a menej, ako som očakával. Nadácia môže upchať vaše póry a aj keď mám dosť prísnu nocúru starostlivosti o pleť, stále sa tam môže dostať do pasce. Stále som nosila make-up, ale moja koža mala aspoň nejakú dýchaciu miestnosť. Ešte lepšie, časový interval ranných sedení pred zrkadlom bol značne obmedzený. Vedľa jasnejšej kože som bol šťastný, že som mohol spať o ďalších desať minút.

Som dosť ďaleko od chvíle, keď budem mať Alicia Keys chvíľu, a úprimne povedané, som s tým úplne v poriadku – milujem make-up a som pevne presvedčený, že ide o umeleckú formu, ale na chvíľu som bol stratený v ťažkom základy a paletové kontúrovacie palety s viacerými tónmi. Zdržujem sa s novou zostavou, aj keď nie som dostatočne vystavený, aby som si myslel, že sa cítim úplne oslobodený, pretože tí, ktorí sa držia nenávisti, nebudú zakaždým zaklepávať nadácie. Koniec koncov, niektoré zvláštne príležitosti ešte stále vyžadujú plné Kardashian, a to najmä v prípade, že sú zapojené do fotografických fotiek.

Výber redakcie: Fall Favorites

objasniť Pineapple + Gemstone Mask
aktívny C Corrective Dermatological Care For Wrinkles
C-Firma Day Serum
D2O Hydration Spray
kel + Spinach Age Prevention Cream
C E Ferulic
jasný Skin Probiotic Moisturizer
UV Clear Broad-Spectrum SPF 46
TNS Essential Serum
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 3

map