Prieskum hovorí: Toto je najobľúbenejší odtieň Rúžov v USA

Šťastný deň národných rúk! Oslavujeme tým, že nosíme veľa rúžov ​​a samozrejme aj zdieľaním týchto správnych údajov o najpopulárnejších farbách pery každého štátu. Existuje niekoľko nie tak prekvapivých a prekvapivých nálezov a môžete poďakovať obchodnej stránke Polyvore za ťažbu všetkých šťavnatých dát.

Začnime tým, že prieskum značky naznačil, že najpopulárnejšia farba rúžov ​​v celej Spojených štátoch je nahá, pričom 74 percent štátov si ju vyberá ako svoju obľúbenú podľa vyhľadávaní. 

Zaujímavé je, že stránka zaznamenala neuveriteľný nárast počtu vyhľadávaných rúk o 444 percent už od minulého roka, a naozaj existuje dôvod, prečo je to tak. Ihneď po tom, ako Kylie debutovala s jej “vystavenou” srsťou, stránka bola náhle zaplavená zákazníkmi, ktorí hľadali nude rúž.

SÚVISIACE: Tu je to, čo by ste mali nosiť na základe vášho znamenia zverokruhu

Štáty, ktoré oficiálne hľadali nahé lippies najviac patria Kalifornia, Texas, Arizona, Illinois, Kentucky, Florida, Aljaška, Havaj a mnoho ďalších. Štáty, ktoré zmenili veci tým, že si vybrali ružu, pretože ich obľúbenou farbou pery boli Nevada, Nové Mexiko, Colorado, Arkansas, New Hampshire a Kansas.

Ukázalo sa, že Wyoming a Západná Virgínia sú fanúšikmi svetlej ružovej rúžovej a Idaho a Tennessee udržiavajú čo najdrobnejšie veci s ružovým leskom.

SPRIEVOD: Red Lip: American Classic

Ale tu je najväčší kicker z nich všetkých. Najobľúbenejšie vyhľadávané farby pery v Severnej Dakote podľa údajov? Čierna. A vďaka značkám krásy, ktoré skutočne rozširujú svoju ponuku produktov, nie je nikdy jednoduchšie získať rúru čiernej rúže. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 37 = 40

map