Pripravte sa byť vážne ohromený Tiger Tattoo Ariel Winter

Včera ste mohli počuť zvuk, že Ariel Winter škádlil na novom tetovaní. Počas víkendu sa Moderná rodina herečka zdieľa správy s jej fanúšikmi Instagram tým, že jej uverejní fotografiu v slávnom spoločenskom tanečnom salóne Shamrock Social Club v LA, kde sa chystala nakrútiť doktorka Woo (kolega herečka Sarah Hyland a zabil ostatné celebrity A-listu jeho stálych klientov). Nuž, nebola sa sranda a konečne máme fotku nového atramentu Ariel Winter

Herečka mala tetrovu tvár tetovanú na hornej časti chrbta. Detail tohto umeleckého diela je skutočne úžasný – treba ho vidieť. Len sa pozrite na tie kukly! 

VIDEO: Ariel Winter najsexiálnejšie momenty Instagram

 

Sám doktor Woo zdieľa čierny a biely obrázok tetovania Instagram a v súčasnosti čakáme na veľké odhalenie od Ariel. Zomierame, že sme vedeli, čo ju prinútila vybrať tigra a význam, ktorý má za jej atramentom. 

�� pre @arielwinter #halfneedle

Fotografie vyslaná doktorom Woo Tattoom (@_dr_woo_) dňa

SPRIEVODCA: Redhead No More: Ariel Winter len farbené vlasy čierne

Ariel predtým dostala svoju neter a synovca iniciály napustené na jej rebte ako aj výraz “láska riskuje všetko a žiadosť o nič” v gréčtine na bedra.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 1 = 10

map