Pripravte svoje lícne kosti: Jeffree hviezda má nové zvýrazňovače prídu vaša cesta

Zvýrazňovače majú chvíľku práve teraz. V posledných niekoľkých týždňoch sa koža fetiš Pat McGratha prelomila internet a dvakrát sa vypálil Rainbow Prism Highlighter (nehovoriac o tom, že jeden bol uvedený na Ebay za 1,225 dolárov). A s jeho najnovším vydavateľstvom Skin Frost od Jeffree Star je posledná z monumentálne hybných zvýrazňovačov , Spoločnosť Jeffree Star zdieľa niekoľko fotografií na Instagram, ktoré odhaľujú balenie, ceny, odtiene a vzorky.

 

SÚVISIACE: Benefit kozmetika bude wax vášho obočia a darovať peniaze

 

SWATCH PARTY !! ��������✨ Sme veľmi nadšení, že konečne odhalíme prvých 4 zvýrazňovačov z našej koži Frost line a odhalíme v máji nové tekuté pery! �� Kliknite na odkaz v našom bio na sledovanie!!

Video vyslané spoločnosťou Jeffree Star Cosmetics (@jeffreestarcosmetics) dňa

 

Sme tak nadšení, že odhalíme naše obaly !!! Ďakujeme všetkým za to, že ste trpezliví, kým dokončíme výrobu a dostaneme tieto deti! �� #SkinFrost zvýrazňovače budú konečne spustiť v polovici mája! ❄️❄️❄️ 4 odtiene – 29,00 US $ – Vegan – Bez krutosti – Extrémny pigment. ���� Chcete ich vidieť všetky vytesané ??? KLIKNITE LINK v našom BIO!

Fotografie vyslaná spoločnosťou Jeffree Star Cosmetics (@jeffreestarcosmetics)

 

súvisiace: Tento super cenovo dostupný štetec kompletne zmení váš makeup rutinné

Zvýrazňovače kožou mráz prichádzajú v štyroch odtieňoch, sú vegánske, bez krutosti, vysoko pigmentované a budú maloobchodné na 29 dolárov na webstránke Jeffree Star. Skromnejšia cena znamená, že ak ste nedostali svoje ruky na Pat McGrath Skin Fetish (alebo ak ste nemohli ospravedlniť $ 72 zvýrazňovač …), potom sa budete chcieť uistiť, že dostanete svoje ruky na jeden (alebo dve – to nie je súdenie.) Výrobky Jeffree Star sú známe tým, že sú vysoko kvalitné a vysoko pigmentované, čo znamená, že môžete staviť, že budú lietať z regálov veľmi rýchlo. Vzorky už nás predali, ale bonus je skutočne ružovým obalom inšpirovaným Sailor Moon. Neexistuje definitívny dátum vydania, aj keď Jeffree Star povedal na začiatku mája … takže je bezpečné predpokladať, že to bude každý deň.

 

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 28 = 31

map