Prírodné zubné pasty skutočne fungujú?

Existujú dva typy ľudí – tí, ktorí by radšej nechali svoju trubicu z Aquafresh vyčarovať z ich húževnatého uchopenia, a tí, ktorí prisahajú prirodzenou kategóriou zubných pasty. Čoraz viac prirodzených zubných pást sa stále objavuje na trhu, niektoré infúzia s kokosovým olejom pre niektoré z toho oleja-pulling dobroty (Je to dobré? Je to zlé? Kto vie!), A hoci mnohí zrejme spievajú svoje chvály, boli sme vždy trochu podozrivý. Skutočne funguje rovnako ako vzorce, ktoré sme vyrastali pomocou?

Spýtali sme sa Dr. Marca Lowenberga z New Yorku, Lowenberg, Lituchy a Kantor zubárskej praxe, aby sa raz a navždy dozvedeli.

“Prvá a najdôležitejšia vec je v tom, že keby ste správne čistili zuby a odstránili všetky plaky, typ zubnej pasty, ktorú používate, by nemal mať na mysli,” hovorí nám. “Zubná pasta nerobí nič, čo by zabránilo ochoreniu dutín a dutín, pretože to, čo skutočne spôsobuje to je konglomerácia baktérií, ktorá sedí na vašich zuboch, známy ako plak. Zubná pasta, podľa môjho názoru, sa používa, pretože prináša váš dych lepšie chuť a bez ohľadu na to jeden, ktorý používate, neudieľate si nejaké uprednostňovanie, ak efektívne neodstraňujete všetky dosky. “

VIDEO: Tipy s nulovým odpadom v kúpeľni

SÚVISIACE: Všetko, čo potrebujete vedieť skôr, než sa pokúsite tieto LED diódy na bielenie zubov na Instagram

Tak prečo sa naše ústa cítia byť čistejšie, keď používame Colgate alebo Crest pre prírodnú značku? Podľa Dr. Lowenberga, tak sme boli podmienení myslenia. Pretože väčšina z nás pravdepodobne vyrástla s použitím toho, čo nazýva komerčnou zubnou pastou, psychologicky sa cítime, že naše zuby sú čistejšie, ako sú po použití prirodzenej receptúry. “Čokoľvek, čo nemá ten zing, keď si si zuby vycítíte, akoby nedosahovalo svoju prácu, ale je to,” dodáva..

To je povedané, ak si sa prihlásiť k úplne prirodzenému životnému štýlu, nie je naozaj jedna výhoda jeden za druhým, za predpokladu, že ste správne odstránenie plaku s zubnou kefkou, niťou a / alebo Waterpik. Dr. Lowenberg sám vlastne zmieša svoju vlastnú zubnú pastu s jedlom a peroxidom vodíka a technicky je to prirodzený vzorec. “Sóda na pečenie má nízku kvalitu brúsenia, ale je to dostatočne brúsiteľné, že odstraňuje povrchové škvrny,” vysvetľuje. “Peroxid vodíka je základom toho, čo teraz poznáme ako bielenie, pretože sa rozkladá na molekuly vodíka a kyslíka a molekuly kyslíka spôsobujú, že vaše zuby sú biele. asi 15 až 20 minút, ale je to efektívne pri odstraňovaní škvŕn na povrchu a podľa môjho názoru je to rovnako dobré ako nákup prírodnej zubnej pasty. “

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 80 = 81

map