PSA: Sú to tvary nechtov, ktoré práve teraz nosia všetci

Zlé správy pre tých, ktorí stále držia akrylovú francúzsku manikúru – ten tvar nechtov už nie je medzi najpopulárnejším zoznamom. Namiesto súčasného štvorcového nechtu nám pro Manikurista Angel Williams, ktorý spolupracuje s Jessicou Chastainovou, hovorí, že oválne, okrúhle a mandľové siluety sú tie, ktoré jej klienti požadujú. “Tvar štvorcového nechtu je určite ten, ktorý prichádza a ide, ale je to na zadnom sedadle súčasného trendu, ktorý prináša jemný vzhľad späť do tvaru,” vysvetľuje. “Práve teraz používame naše farebné možnosti a jemné nechtové umenie, aby sme vydali dojem, ktorý chceme, ale spojíme vzhľad s tvarom, ktorý dopĺňa naše prsty a celkový vzhľad ruky.” Takže inými slovami, váš prirodzený tvar, aj keď trochu zaoblený po stranách, alebo ukázal na špičku.

Súvisiaci: Najhorúcejšie pružné nechty farieb práve teraz

VIDEO: Ako zvládnuť stredný terén Manikúra

 

Jeden výnimočný nechtový necht je, ak máte na sebe krátke a prirodzené pavúky, ktoré fungujú dobre, ak máte úzku nechtovú posteľ – a pre Williamsa osobne, pretože dopĺňa svoju prácu a životný štýl, viete, že je veľký problém celebrity manikér a všetci. Len ich nezabudnite dostať príliš zdĺhavé, aby ste sa vyhli tomu, že by ste mohli odvysielať to skoré promócie. V opačnom prípade sa rozhodnite ísť zaoblené, ak chcete nechať nechty krátke, alebo pre mandľové a oválne formy, ak chcete radšej ísť dlhšie. “Zaoblené alebo oválne nechty dopĺňajú prirodzený tvar a dávajú prstu dlhší vzhľad, takže je veľmi priateľský k životnému štýlu,” dodáva. “Mandle nechty prsty vyzerajú dlho a štíhle, obidva tvary vydávajú elegantný pocit, pretože už niekoľko desaťročí.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

82 − 72 =

map