Rihanna je nová kolekcia krásy Fenty sa predáva ako blázon

rihanna
Zdvorilosť

Victoria Moorhouse

13. októbra 2017 @ 12:15 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Vďaka Rihanne, budete dokončiť nákupy na dovolenke pred Halloween dokonca hity. Nová slávnostná kolekcia Galaxy Collection, ktorá je speváčkou a kozmetickým podnikateľom, oficiálne klesne na Sephora.com 13. októbra a nikomu to neprekvapí, budete chcieť vyzdvihnúť každú položku s tematikou vesmíru. Vážne – zabudnite na jednorožce a morské panny.

Glitter na dovolenku naozaj nie je nič nové, ale Rihanna skutočne vzal na úplne novú úroveň. Celá kolekcia sa dotýka pútavých a trblietavých povrchových úprav, od lesku na pery až po tradičné rúže na rúž, až po dlho očakávanú paletu zábleskových očných tieňov.

Jedinou nevýhodou? Je to limitovaná edícia, takže budete musieť konať super rýchlo – AKA neodkladajte nakupovanie pre svojich priateľov, rodinu a možno aj pre seba. Pozrite sa na každú položku z druhej RiRi’s Fenty Beauty splátky nižšie.

VIDEO: Vyskúšali sme to: Upírske tváre

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

70 − = 60

map