Rosie Huntingtonová-Whiteley má tú istotu, že rýchlo získa lesklé vlasy

Rosie Huntingtonová-Whiteleyová má všetky odpovede. Naučila nás, ako dať dohromady elegantný a (dôležitejšie) dôveru posilňujúci výstroj pre letisko. Ona zmenila naše životy s jej produktové recenzie a konzultácie na Snapchat. A teraz RHW nám dáva tajomstvo rýchlemu získavaniu lesklých vlasov – a nie, nezahŕňa to, že by sme na vašej hlave rozbili vajcia. To je len jeden z mnohých tipov krásy, ktoré sme sa naučili, keď sme sa rozprávali s veľvyslancom supermodelky, mamičky a celebrity značky do Moroccanoilu. Pozrite sa, čo má povedať o tom, že sa bojí vyrezať rany, jej prvé make-up spomienky a ešte ďalej. 

Čo je prvá kozmetická pamäť, ktorú máte?

Myslím, že pravdepodobne sedí na posteli a pozerá sa na moju matku, aby urobila jej make-up pred prácou alebo predtým, ako vyšla večer. Malé dievčatko, pozeráte sa na neho a kladiete otázky. Dala ma dotýkať sa produktov a pozerala som sa na veci. Vždy som mal nejakú milovanú krásu, akékoľvek výrobky, ak si pamätám. A nakoniec jedna z mojich prvých kozmetických spomienok mi počas víkendov ušetrila kapesné peniaze, aby si kúpila prvú paletu očného tieňa, zostupovala hore a dole po uličkách a hrávala sa so všetkými testerom a vecami … Stála pred zrkadlom ako mladé dievčatko a vyčíslenie to všetko von-figuring out, ako dať na svoje oči a čítanie časopisov s tipy a triky a veci. Tie sú pravdepodobne moje prvé spomienky, ale určite sa pozerajú na moju mámu. Pre mňa, ako malá holka, bola taká očarujúca, keď sa pripravila a dollala sa, keď vyšla von. Nezúčastnila sa veľa, ale keď mala noc, bolo to tak nádherné sledovať jej premenu. Neobyčajne očarujúce pre mňa ako dievčatko.

Máte kozmetickú otázku, ktorú ešte stále zomierate, aby niekto odpovedal?

Mám tak šťastie, že nie? Mám najlepší zážitok z krásy. Každý deň v práci sedím na stoličke s niektorými z najneuvedivějších umelcov make-upu a kaderníkov na svete. Myslím, že v konečnom dôsledku, keby som mohol urobiť čokoľvek, tak by som rád sledoval niekoho, kým jej Elizabeth Taylorová urobí make-up. Je to taká krása ikona pre mňa. Vieš, vtedy hviezdy urobili svoj make-up sami. V službe YouTube ju môžete vyhľadať a urobiť jej make-up. Ona je pre mňa len príznakom krásy a krásy. 

Rosie HW Interview - Embed
Zdvorilosť Moroccanoil

Aký je váš rutinný účes??

Rád sa mi to nedarí. Pravidelne si umyjem vlasy raz denne, každý druhý deň. Som často v telocvični, takže sa často musím umyť vlasy. Rád užívam Moroccanoil Treatment Light ($ 34; sephora.com) v mojich vlasoch, čo je naozaj krásne pre to, aby bolo skutočne zvládnuteľné, naozaj lesklé a zdravé. Na koncoch môjho vlhkého vlasu dám do ruky malú kvapku. Uľahčuje to štýl a potom vyfúknem vlasy. Tiež milujem používať hydratačný stylingový krém, ktorý za sebou zanecháva naozaj mäkký, prirodzený povrch. Jeden z mojich najobľúbenejších tipov, ktoré som sa dozvedel od kaderníka a moja kamarátka je, keď raz vysušíš vlasy a vlasy sú suché 80%, ak si hlavu načiahnete hore nohami a potom so sušičom vlasov a okrúhlou kefou, prechádzajte svojimi vlasmi. Môžete si trochu dať si urobiť do-it-yourself výbuch doma.

Súvisiaci: Rosie Huntington-Whiteley Je Chicestka lady na letisku

Aké sú niektoré z vašich ďalších obľúbených produktov?

Som veľký fanúšik suchého šampónu. Pracujem takmer každý deň, takže zrejme vaše vlasy sú trochu chaotické a spotené z posilňovne. Skutočne rýchly tip od mňa je, že vždy nosím malú plechovku Moroccanoil Dry Shampoo ($ 10.50, nordstrom.com) v mojej taške alebo v aute. Ak cestujem v lietadle, vezmem si to so sebou a je to rýchly a jednoduchý spôsob, ako si dať trochu osvieženia predtým, než sa dostanete z lietadla po tréningu alebo ak máte fantastické vysušte, že chcete predĺžiť na niekoľko dní.

Čo je ten trend vlasov, ktorý ste vždy chceli vyskúšať?

Viete, že je to tak frustrujúce! Želám si, aby vlasy rástli rýchlejšie. Existuje toľko vecí, ktoré by som chcel vyskúšať. Vždy som mal dlhé vlasy a minulý rok som to trochu odrezala na krátky bob, ktorý bol tak zábavný. Chcel som to robiť dlho, dlho. Mal som ten najlepší čas, keď som vyskočil trochu krátky bob. Bolo to naozaj zábavné. Naozaj odporúčam jednoducho vyskúšať rôzne účesy. Jeden trend vlasov, ku ktorému sa vždy vrátim, a ja vždycky hrať s myšlienkou, že rozreže bruško-rezné bangy, ako to hovoria v Amerike. Mal som to raz pred mnohými, pred mnohými rokmi a neboli to najlepšie. Odvtedy som sa trochu bál skúšať znova, ale vidíte ten obrázok dievčaťa s rozprávkovými okrajmi a vy ste ako: “Oh, naozaj by som to rád vyskúšal!” Myslím, že Brigitte Bardot mal fantastickú okrajovú a Jane Birkinovú a dievčatá ako to, takže keď vidím odkazy na ne, vždy ma to pokúšam. Nemyslím si, že by som mal lopty na to, aby som bol úprimný, ale rád by som videl, ako vyzerám s pixie. To by bolo naozaj zábavné. Nikdy neviete, čo sa stane vašou cestou.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 84 = 89

map