Rozšírenia obočia zmenili moju tvár (a môj život)

Preč sú dni nad tweezing a časté vosky: tučný obočie trend je tu zostať – s liečbami uprednostňujúce vkus pre dramatické. V týchto dňoch sú perá, prášok a vosk nahradené transplantátmi, parochnami a rozšíreniami. Takže prirodzene, musel som sa dostať do zábavy. Keď som prišiel na stretnutie s mojím rozšírením obočia s zakladateľkou SugarLash, Courtney Buhlerovou, som bol pripravený na to, aby som sa premenil – a odstrániť z mojej rannej rutiny. Definovanie mojej obočie s mojím Anastasia Beverly Hills ‘Brow Wiz každé ráno je dané a myšlienka opustiť dom bez použitia môjho go-to produkt cítil divný.

SÚVISIACE S PRÍSLUŠNOSŤOU: Tento čistiaci prostriedok na olej sa predáva každých 10 sekúnd po celom svete

980X (1).jpg
Elysia Bermanová

Po rýchlom pohľade na moje obočie Buhler ma varoval, že budeme robiť veľa orezania, čo ma vedie k lekcii 1. Orezajte si obočie pre okamžite plnší vzhľad. Myslím, že v určitom okamihu, keď som bol rozhodnutý, môj obočie mohol rásť s rozmermi Cara Delevingne s čistou vôľou, čítal som opak. Zvyčajne obyčajný trimmer na domácej pracovnej ploche a profesionálny voskovaný závislý človek, začal som ignorovať túlavé chĺpky v prospech bushierovho pohľadu (ak by ste to dokonca mohli nazvať).

eyebrow_extensions_inline2.jpg
Elysia Bermanová

Potom Buhler meral a označil moje obočie a uistil, že všetko je správne zarovnané. Môj prirodzený tvar obočia dokonale dopĺňa moju tvár – rovnako ako každý estetik, aký som kedy stretol, ma miluje, ale Buhler sľúbil, že ich dokáže dostať na ďalšiu úroveň, ako je úroveň Megan Fox. Ako vidíte v mojej predtým fotografii, moje obočie sú viac zakrivené a menej uhlovité. Vediete ma na lekciu 2 … Zmeňte tvar obočia, zmeňte svoju tvár (a život.) Keď sa Buhler pýtal, či som otvorený odtieňu, moja okamžitá odpoveď bola: “Prečo, KURZU”. Informovala ma, že by to len vyzeralo, ako by som už použil prášok a vytvoril ďalšiu ilúziu plnosti. Prišli sme na lekciu 3. Ak sú ponúkané, vždy povedzte áno na obočie nádych.

PREČÍTAJTE: V mojej sprchovej sústave udržujem najmenej 5 šampónových šálok a všetky ich používam

Eyebrow_Virgin_Inline3.jpg
Elysia Bermanová

Ako vysvetlil Buhler kroky liečby, zdôraznila, aké dôležité je exfoliácia. Exfoliácia nie je môj silný oblek a moje obočie pravidelne (a nepríjemne) vločky, a preto som privítal drhnutie. Lekcia 4 … Nezabudnite si exfoliovať obočie. Keď som sa položil na stôl, bol som zaneprázdnený tým, že som pohltil konštantný tok tipov od Buhlera a predstavoval moje zbrusu nové obočie, nechal som svoju fantáziu bežať divoko. Predstavil som si, že som zdvihol hlavu, aby som našiel moje obočie vyzerajúce skôr ako Olga z Hey Arnold a menej Cara Delevingne, ktorá je úprimná, neznie to ako zlý výsledok. Buhler ma informovala, že práve zvyšuje svoj objem okolo 25 percent a očakáva, že moje “nové obočie” budú vyzerať veľmi podobne ako vlastné obočie, ale lepšie. Prirodzené, ale vylepšené. Prešiel som na ponuku, aby som ich vyčerpal až po rozmery Delevingne a po odchode som zažil okamžité bolesti ľútosti. Rovnako ako vážne bolesti. Napriek tomu sa pozrime na poslednú lekciu. Rozšírenie obočia je nádherná a mení život. Celý postup trvá len 45 minút a vlasy na obočie, ktoré som objavil pri páde, naozaj sa podobal môjmu pravému vlasu. Maskovali sa dobre. Pretože mám obočie, väčšina pridaných chĺpkov bola prilepená na už existujúce chĺpky a len niekoľko sa prilepilo priamo na kožu. Bolo mi povedané, že faux vlasy prilepené k mojim skutočným vlasom budú trvať asi týždeň a vlasy aplikované na kožu kdekoľvek od 1-3 dní. Tón trval približne takmer týždeň, takže som sa cítil ako Popoluška o polnoci, keď som bol sedem dní. Neznámy objekt Aby som liečbu trval na čo najdlhšom čase, dostala som špeciálnu čistiacu látku, aby som ľahko patrala na moje obočie, ale zachovala som si bežnú normálnu starostlivosť o pokožku. Olej rozkladá lepidlá, čo je jedným z dôvodov, prečo rozšírenie trvá asi týždeň. Olej bol na mojom obličeji v poslednom týždni v 90-stupňovom horúčavu v New Yorku, ale malé vlasy to vytiahli. Je zrejmé, že pokyny neberúť alebo svrbiť boli uvedené, a som hrdý na to, že som tentoraz dodržal pravidlá. Buhler vysvetlil, že sa zaujímala o rozšírenie obočia po práci so ženou, ktorá podstupovala chemoterapiu a zažila vypadávanie vlasov. Príplatky pre perá sú ideálne aj pre ženy trpiace alopéciou, ktoré chcú prirodzené obočie na špeciálnu príležitosť, ako napríklad svadbu. Náklady sa líšia podľa toho, koľko obočia potrebuje budovať. Pridaním 25 percent väčšieho objemu v porovnaní s budovaním celého obočia by sa náklady líšili o niekoľko stoviek dolárov. Ak máte záujem o to, aby ste boli vyškolení v rozšírení biča a čiapok alebo sa dozvedeli viac, navštívte stránku sugarlashpro.com. A ak mi neveríte, tu sú moje fotografie pred a po.

pred

Eyebrow_Extensions_Inline4.jpg
Elysia Bermanová

po

Eyebrow_Extensions_Inline5.jpg
Elysia Bermanová
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

19 − = 18

map