Selena Gomez objaví svoje telo v novom bikinách Obrázok

Selena Gomez vstúpi do roku 2016 s väčšou pozitivitou tela ako kedykoľvek predtým. Hviezda čelila obrovskému množstvu kritiky po jej fotografovaní v plavkách, ktoré sa objavili vlani v lete, a ona najlepšie odpovedala na body shamers: Zdieľaním fotografie jej kriviek.

Milujem byť šťastný so mnou yall #theresmoretolove ��

Fotografie zverejnenej Selene Gomez (@ selenagomez)

Keď sa ľudia pozerajú na Gomezov posledný obrázok bikín, nemali by sa súdiť. Namiesto toho by ju mali vidieť za to, kto je: krásna, istá žena, ktorá je pohodlná vo svojej vlastnej koži.

Opustil môj telefón za prítomnosťou! Som veľmi vďačný za ľudí, s ktorými som sa stretol v tomto roku, ale čo je ešte dôležitejšie pre ľudí, ktorí sú konzistentní a po mojom boku silnými a tenkými. To by ste boli vy. Ďakujem za ďalší rok! Milujem vás!

Fotografie zverejnenej Selene Gomez (@ selenagomez)

Musíme tiež poznamenať, že Selena je absolútne bez make-upu v jej bikinách pic, dokazujúc, že ​​dokáže odtrhnúť absolútne akýkoľvek vzhľad – či už na pláži alebo na červenom koberci. Pozrite sa na niektoré jej najkvalitnejšie glam momenty. 

Cez svoju odvážnu tvár v priebehu rokov Selena priznala, že jej trápenie a šikanovanie jej poslali k terapii už späť. Ale povedala Nás týždenne, “Aj keby som prišla o váhu, som v poriadku.” Je to naša kráľovná pozitívnej tváre!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

55 + = 57

map