Skúsili sme to: Detox Drink môžete objednať iba prostredníctvom textových správ

Zabudnite na všetko, o čom ste si mysleli, že viete o detoxikačných nápojoch: Špinavý citrón nebude hádzať žalúdok do otrasov a určite nemá chuť ako kale purEE. Namiesto toho, aby slúžil ako výživový doplnok, nápoj je skôr posilňovač, ktorý má byť konzumovaný, keď ste mali “príliš veľa plátkov pizze alebo okuliarov ružíé,”hovorí značka.

Samotná zmes je založená na citrónovej šťave, ktorá podporuje alkalizáciu zdravým detoxikáciou – to je fantastické slovo pre vyváženie – prirodzené pH vášho tela. Zahrnuté sú aj špliech koreňov zázvoru a púpava (obidva podporujú trávenie) spolu s aktívnym uhlím s farmaceutickým charakterom, ktoré po prechode cez váš systém absorbuje toxíny a nečistoty.

SÚVISIACE: Vyskúšali sme Panchakarma Detox od Gwyneta Paltrowa: Tu sa stalo

Po vyskúšaní fľaše po pizze, s potešením oznamujeme, že sme sa cítili menej nahnojeni, než by sme mohli inak. (A energickejšie aj v nasledujúcich hodinách.) A čo je najdôležitejšie, chuť, aj keď nie je úplne utlmená – je trochu chrumkavá a mierne kyslá – vôbec nebola nepríjemná.

Najlepšie správy sme uložili naposledy: Jediný spôsob, ako si tieto veci môžete objednať, je prostredníctvom textovej správy. Jednoducho napíšte riadok značky na 917-588-0640 a postupujte podľa pokynov na objednávku. (Prepravujú cez noc kdekoľvek v krajine.) Za 65 dolárov dostanete prípad šiestich fliaš.

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

15 + = 16

map