Skúsili sme to: masku na tvár pre vaše nohy

Všetci sme odpočítali dny až do sezóny sandále, pretože teploty sa najprv ponorili pod bod mrazu, ale ak ste niečo ako ja, po strávení mesiacov v hibernácii v ponožkách a topánkach sú nohy suché, popraskané, zakryté v molu a všetky ale je pripravená čeliť svetu.

Prvýkrát spustený na jeseň minulého roka ako ekonomická alternatíva k obľúbenej detskej nohe kultovej K-krásy, PediSpa jemná exfoliujúca noha maska ​​($ 10; target.com) okamžite upúta pozornosť mojej pozornosti ako jednoduché riešenie môjho vzťahu láska-nenávisť s nosením otvorenej obuvi na začiatku jari. Maska je v podstate maskou pre vaše nohy, ktorá sľubuje, že sa zbaví vybudovaných mozgov a hladkých popraskaných pätiek, takže vaše nohy zostanú jemné a hladké po troch až piatich dňoch po ich použití. Keďže mám citlivú pokožku, mýlil som sa na bezpečnej strane a ponechal som ponožky na nohách aspoň šesťdesiat minút.

SÚVISIACE: Každý produkt, ktorý potrebujete pre perfektnú domácu pedikúru

sandál Ready Feet
Zdvorilosť

Len ako maska ​​tváre, PediSpa je liečba doma, ktorá vyžaduje len málo alebo žiadnu snahu. Keď skĺznete masky podobné špičke na čisté nohy, jednoducho ich budete musieť sedieť šesťdesiat až deväťdesiat minút a nechať maskovačový harmanček a prírodné ovocné výťažky premeniť svoje magické uvoľňovanie kĺbov ako aktívne zložky liečby, pred vypláchnutím chodidlá.

 Vedome som vedel, že nebudem vidieť okamžité výsledky, dúfal som, že uvidím krátko po použití masky kožu, ktorá sa podobá hadke. Hoci sa to nikdy nestalo, mohol som vidieť, ako sa kalusy na mojich nohách začínajú zdvíhať ďalší deň. Samozrejme, o tri dni neskôr začal peeling. Pokyny PediSpy odporúčajú, aby sa na ľubovoľné kúsky voľnej kože nepohli ako voľné panely tapiet, a napriek tomu, že to bolo lákavé, praktizoval som svoju najlepšiu sebakontrolu a nechal som svoje nohy. O päť dní neskôr sa moje nohy stále šupujú, ale moje mozoly nie sú úplne preč. Avšak moje popraskané pätky sú určite hladšie. Napriek tomu, že nie je liečbou – to všetko pre zimné opotrebované nohy, exfoliačná maska ​​na nohy je vhodným miestom na to, aby ste začali dať svoje nohy nejaké TLC na jar, keď už ich nemôžete skryť. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 48 = 52

map