Sprievodca z Oz sa chystá na ošetrenie palet

Make-up a film ísť ruka v ruke ako arašidové maslo a želé, takže nie sme vôbec prekvapení, keď značka krásy dostane mega inšpirovaný ikonickými veľkými obrazovkami drahokamov pri formulovaní nových produktov.

Prípad v bode: Príbeh kozmetiky čarodejník z krajiny Oz paleta očných tieňov. Značka práve dráždila myšlienku na Instagram a nadšenci krásy sa dostanú do ga-ga.

SÚVISIACE: 9 Super Luxe Eyeshadows Všetci vybrali na Amazon v tomto roku

Maketa palety je vybavená vinobraním coverbook so slovami “The Wonderful Wizard of Oz”, zatiaľ čo na ilustrácii interiéru sa zobrazuje žlté pozadie z tehál so štrbinami pre osem stínov. Zatiaľ čo Storybook Cosmetics nám nedáva žiadny náznak o tom, ako tieto odtiene vyzerajú, oni nám to naznačujú v názvoch: Poppy, Wicked, Good Witch, Emerald City, Oz, Cyclone, Yellow Brick Road a Toto.

“Máte veľa odvahy, som si istý, že všetko, čo potrebujete, je dôvera v seba.” -L. Frank Baum (The Wonderful Wizard of Oz)

Fotka zverejnená na stránke @storybookcosmetics

Samozrejme, moja predstavivosť preteká nápadmi. Poppy má pocit, že by to bolo celkom samo vysvetľujúce – podobne ako farba makového kvetu, zatiaľ čo my si predstavíme, že Emerald City bude ohromujúci zármutok zelenej, Cyclone ako búrlivej šedej a Yellow Brick Road ako žiarivé zlato. Opäť, Storybook ešte nepotvrdil žiadne farby – je to len ja, čo snívam.

Storybook Cosmetics je tá istá magická značka, ktorá vám priniesla tie vrahov Harry Potter rukavicu v tvare prútika a tiež má HP-inšpirovaná paleta v dielach.

A spomenulo sa, že aj trápili to, čo sa zdá byť najromantickejšou paletou vôbec Romeo & Juliet? Pretože, jo, to sa tiež deje. Je zrejmé, že sú na vrchole svojej hry, takže nemôžeme čakať na konečný produkt Oz.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

1 + 7 =

map