Ste a vaša vôňa zápas lásky?

Dámy a páni, chcem povedať veľmi jasné: Datovanie sveta je ťažké. Podobne je aj parfém svet mätúci. Rovnako ako vaše pochybnosti o tom, či je niekto “správnym” zápasom pre vás, niekedy alebo iným, pravdepodobne ste sa nad tým pýtali, je to pre mňa skutočne vôňa, alebo by som mala prejsť ďalej? 

Neklaďte sa sami – všetci sme tam boli. Takže som sa obrátil na niektoré z najlepších a najjasnejších vo vôňu biz, aby sa všetky moje otázky zoradené. 

SÚVISIACE S KARTOM: Deň Krása Krása Kúpou, ktoré vás milujú rovnako ako Zem

Clara Malloyová, spoluzakladateľka Memo Paris, mi preniesla jeden podstatný bod: Vaša koža nikdy neklamala. “Nemôžete sa pozrieť alebo predpovedať, kedy bude pre vás niečo fungovať, ale vaša pokožka vám povie, kedy ju nosíte.” Inými slovami, ak sa ocitnete neustále v dosahu na nosenie, je pravdepodobné, že ste na peniaze. 

Konzultant vône Tom Knotek súhlasil, posilnil to: “Viete, čo sa vám páči a čo sa vám nepáči. V priebehu niekoľkých minút by ste mali vedieť, či sa vám to páči, ak sa vám to páči, alebo to jednoducho spadne tvoja pokožka.” Navyše Knotek navrhol, že je dôležité vyskúšať niečo, čo si nie ste istí, že sa vám bude páčiť a za týmto účelom vždy skúste to na koži, pretože to, čo je v fľaši, nemusí na vás cítiť to isté. 

SÚVISIACE: Nosíte najobľúbenejšiu voňavku vo vašom meste?

V tomto momente som pochopil, že podobne ako datovanie, vy ste črevá povie, či medzi tebou a tou novou fľašou čuchovej dobroty chýba chémia … alebo ak nie. Ukázalo sa však, že aby ste skutočne vedeli, či je pocit “vzájomný”, mali by ste byť opatrní, čo budete jesť pred testovaním nového parfumu. 

Podobne ako pri požití veľkého cesnakového jedla môže byť potenciálnym nápadníkom, ukázalo sa, že to môže skutočne ovplyvniť telo chémie … a ako výsledok spôsob, akým parfum interaguje s vašou pokožkou. Christopher Chong, kreatívny riaditeľ spoločnosti Amouage, navrhuje uskutočniť niekoľko dôležitých krokov. “Ak máte vážne záujem o nájdenie svojho práva vôňa by som odporučila detoxikáciu na niekoľko dní tým, že sa vyhýbam pikantnému jedlu a udržiavam na nehybnú stravu “, hovorí.

SÚVISIACE: Je Fragrance Monogamy vec minulosti?

Špecifické poznámky a vonné látky môžu byť pre vás jedinečné, jednoducho tým, ako sa zmiešajú s vašou telesnou chémiou. Čo funguje s vlastnou esenciou, mohlo na niekoho iného cítiť úplne inak. Nájdenie perfektnej vône sa môže cítiť ako zvláštny zážitok a povzbudzuje vás znovu a znovu navštevovať rovnaké vône.

“Koža je na tele tvojím najväčším orgánom, všetko, čo budete jesť a piť, budú vylučované vašou kožou,” hovorí Geza Schoen z Escentric Molecules. “Spôsob, akým parfém súvisí s vašimi feromónmi a prirodzeným zápachom, môže takmer vytvoriť komplexnú tvorbu parfumov, ktorá sa stane vašou vlastnou, s konkrétnou vôňou vytvorenou s jej reakciami na vás.”

Takže bude to najprv láska? Budete vedieť, kedy viete. Je to chemické. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + = 14

map