Sú to prírodné krásy výrobky Naomi Watts je posadnutý s

Naomi Watts
Kyle Dorosz

Marianne Mychaskiw

10. októbra 2017 o 15:30 hod

Naomi Watts sa chystá au naturale – v oddelení krásy, to je. 

Pred svojimi 49. narodeninami v tomto roku hviezda úplne vyčistila svoje činy a vymenila staré štandardy za svoju márnosť pre prirodzenejšiu, jemnejšiu pleť a prípravky na starostlivosť o vlasy. “Vždy som mal rád myšlienku chodiť na viac prírodných produktov, ale myslím, že teraz je čas, keď si ľudia uvedomujú, čo sa deje v produktoch, ktoré používajú. Myslím, že v mojom veku si chcete byť schopní robiť pekné veci pre seba, “hovorí hviezda V štýle. “Nie je to len o správnej konzumácii a cvičení, ale aj o tom, čo ste použili na vašu pokožku, pretože sa absorbuje.”

Perfektné načasovanie, keď sa jej dvaja priatelia Larissa Thomsonová a Sarah Bryden-Brown stretli, aby spustili ONDA Beauty, obchod v New Yorku, špecializujúcu sa na prírodné krásy, ktorého Watts je masívnym podporovateľom. Thomson a Bryden-Brown sa rozhodli urobiť miesto ako oázu v chaose, ktorý je v New Yorku a spolu s ich 83-produktovou výživou ponúka ONDA aj liečby, meditácie, zvukové kúpele a dobré vibrácie všeobecne – mudrci a rozmanité kryštály zdobenie regálov ďalej vyhnali tento bod domov. 

Kyle Dorosz

“Prvý večer pred našim otvorením sme spoznali miesto,” hovorí Thomson. “Chcel som vytvoriť prostredie, ktoré bolo vítané a cítilo sa ako dovolenka, ale mohlo by byť tiež vzdelávacie ako dôveryhodný zdroj pre najlepšie prírodné produkty.” Medzi svojimi vlastnými znalosťami o kozmetickom trhu a skúsenosťami spoločnosti Bryden-Brown v digitálnej a obchodnej krajine sa obchod zhromaždil celkom dosť ekologicky zameraný. Nie je to dlho potom, čo začal podnik, Wattsova vlastná márnosť sa začala rozširovať tak, aby zahŕňala stále viac prírodných produktov. Thomson a Bryden-Brown si vybrali produkty, ktoré boli v prvom rade vysoko efektívne, ale boli luxusné a vytvorili tak kúpeľnú atmosféru, keď sa rozhodnete pre liečbu. Stačí povedať, že po dlhých dňoch v seriáli robí Watts práve to.

“Je pekné prišiel domov a liečiť sa, lebo niekedy som zaneprázdnený a nedokážem odložiť čas na kúpele, je to pre mňa rarita,” hovorí nám. “V práci horúce svetlá a make-up kladú dôraz na moju kožu, ale naozaj som si všimol rozdiel, pretože som začlenil prírodné zložky do mojej rutiny.” Pre mňa je pocit, že je to najdôležitejšia časť krásy. “

Tu Watts zdieľa niektoré z jej obľúbených prírodných produktov starostlivosti o pleť, vlasy a výrobky z tela. Prejdite nadol, aby ste si každý nakupovali a zistili, prečo je do nich. 

VIDEO: Naomi Watts vysvetľuje Austrálsky “vysoký makový syndróm”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

33 − = 31

map