Supermodelka Erin Heatherton o produktoch, ktoré potrebuje v jej živote

Adore Cosmetics má úplne nového veľvyslanca a lepšie veríte, že už chceme vedieť o každej veci, ktorú kladie na tvár. Našťastie supermodelka Erin Heathertonová Sport ilustrovaný ktorá bola práve oznámená ako nová tvár značky, bola viac než ochotná zdieľať všetky svoje tajomstvá s nami starostlivosť o pleť posadnutých redaktorov tu na adrese MIMI. 

“Kozmetika Adore stelesňuje všetky moje najobľúbenejšie a najdôležitejšie prvky krásy a starostlivosti o pokožku.Mám rád, že produkt je zakorenený v najnovšej, najviac inovovanej vede, vytvorenej s organickými prísadami a vyrábaný praktickým, milým a svedomým tímom , “Povedala nám. 

V prípade, že nie ste oboznámení s značkou, sme tu, aby sme vám poskytli určité informácie. Adore Cosmetics je známa používaním organických prísad a kmeňových buniek z produkcie, aby pomohla produktom prirodzených buniek pokožky chrániť pred UV svetlom. Inovácia však nie je lacná. Kolagénová maska ​​zvoní o niečo menej ako 700 dolárov, zatiaľ čo Firming Eye Serum, ktorý je vyrobený s technológiou kmeňových buniek spolu s antioxidantom bohatým na vitamín E a jojobový olej, je takmer 600 dolárov. 

Luxus, naozaj. 

Čo teda Erin liečí jej pokožkou? Dva z jej obľúbených prvkov zahŕňajú uvoľňujúce čistiace telové peeling (80 dolárov, adorecosmetics.com) a hydratačný krém na tvár Essential for Normal to Dry Skin (199 dolárov, adorecosmetics.com)

Kým sme boli psyched, aby sme zistili, aké produkty považuje za potrebné – nakupuje z línie, chceli sme tiež vedieť viac o každodennej rutine. Je Erin “15-produktová zostava” dievča alebo niekto, kto žije pre zjednodušený minimálny denný režim? Padám niekde uprostred, ak budeme čestní.

SPRIEVODCA: Dr. Pimple Popper má riešenie pre vaše Breakouts

“Pokúšam sa to jednoducho udržať s čistiacim prostriedkom, exfoliátormi, jednoduchým sérom, nasledujúc hydratačný krém, nočný krém alebo maska ​​- v závislosti od sezóny,” hovorí.

Ale jej láska k organickým a kvalitným zložkám sa nezastaví pri starostlivosti o pleť. Poznamenáva, že RMS Beauty, Bite Beauty a bareMinerals patrí medzi svoje obľúbené značky make-up. 

SÚVISIACE: Všetko, čo potrebujete vedieť o používaní práškových nadácií 

A keď sme boli na tému zdravé pokožky, mysleli sme si, že sme urobili ľahký prechod na jedno z našich ďalších obľúbených tém, čo je samozrejme jedlo. 

“Moje obľúbené občerstvenie sú bezlepkové celozrnné sušienky so semenami namočenými v hummu a jablkami Fuji s mandľovým maslom,” hovorí Erin. “Mojou najvyššou prioritou pre potraviny je, keď je to možné, výber organických, všetkých prírodných a nespracovaných potravín.” 

Snack, make-up, a poradenstvo pre starostlivosť o pokožku? Erin, myslím, že sme sa práve stali najlepšími priateľmi. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

92 − 87 =

map