Tajomstvo holenie kolená bez chýbajúceho miesta

Hovorí sa, že prax je dokonalá. Nuž, praktizujem si holenie nohami, pretože moja matka mi vo veku 12 rokov podala jednorazový britský holiaci strojček a stále sa mi zdá, že to úplne nie je pravda, a tak teraz volám túto idiómu. Moje teľatá a horné stehná sú hladko hladké takmer každý raz, ale bezpochyby som vždy chýba mi obrovská škvrna blond vlasov na oboch kolenách. A keď sa mi podarí oholiť strniť? Nevyhnutelne to vyjde zo sprchy s tým nekonečným krvácajúcim typom kusov, ktoré zničia všetky vaše osušky.

Viem, že nie som sám. Je to sťažnosť, ktorú počujem od svojich priateľiek, keď poukazujú na to, že ich túlavé chĺpky žijú úplne na vrchole kolená. Vo všeobecnosti sú problémy s holením reálne. Jessica Simpsonová ju preslávila na jej Instagram – a tam sme boli.

Zmeškané miesto…

Príspevok zdieľaná Jessicou Simpsonovou (@ jessicasimpson)

 

To ma presvedčilo, aby som položil otázku: Má niekto naozaj vedeli, ako si oholiť kolená, alebo sa všetci len predstierame? A je tu správny spôsob, ako liečiť to notoricky ťažké a divne tvarované časti nohy?

Ak ide o netopier, táto časť tela je prirodzeným problémom pre akt holenie. “Samotné kolená sú kostičnaté a majú konkávne a konvexné oblasti, ktoré môžu byť naozaj malé a zložité na navigáciu,” poznamenáva Caitlin Orszulak, vedec pre výskum Venuša.

Okrem toho sa spomína, že pri sprchovaní, ako je slabé svetlo, ako aj pri mokrých a mydlových vzorkách, sú dodatočne zložité. Zdá sa, že sme všetci pripravení strácať.

SPRIEVODCA: Tento editor krásy má suchý šampón šatník, a mali by ste tiež

Časť a len časť odpovede nájde pevný holiaci strojček. Orszulak navrhuje ten, ktorý má päť čepeľov, ktoré sú super blízko sebe, aby ste eliminovali šancu, že sa vaša pokožka dostane do ohniska medzi nožmi a potom sa rozrežete. Tiež navrhuje, aby ste skúšali holiaci strojček s otočnou hlavou a pružinovými nožmi, ako napríklad remelcami naplnenými Venus alebo flexiballovou technológiou ako Venus Swirl ($ 6; walmart.com), ktorá sa dobre prispôsobí rôznym uhlov kolená.

Použitie ohňovzdorného gélu alebo peny vám môže pomôcť vidieť, kde ste sa oholili a kde ste nemali, na rozdiel od jednoduchého použitia bublinkového mydla.

Nakoniec je tu vaša technika. Lisa Guidiová, estetika, podnikateľka a generálny riaditeľ / zakladateľ Erase Spa navrhuje, aby ste pri holení používali sprchovací stôl a posedenie. “Mali by ste si vziať čas na to, aby ste prechádzali okolo celého kolena, aby ste sa nebrali na seba a nezmeškali miesto,” hovorí a dodáva, že by ste nemali príliš ťažko tlačiť svojou bruskou.

VIDEO: Crazy náklady na život krásy

Orszulak však hovorí, že môžete tiež vyskúšať prístup holenia kolená v dvoch rôznych polohách – ohnutý a narovnaný, aby sa dostal čo najrovnomernejšie.

Pri malých úderoch navrhuje spustenie pod ľavú stranu kolena a hladenie holiaceho strojčeka pozdĺž prirodzenej krivky na jeho vrchol a opakovanie tejto techniky na pravej strane. “Potom zoberte niekoľko úderov zospodu, aby ste prešli hore cez koleno. Opakujte mŕtvicu zľava doprava, ak si myslíte, že ste stále vynechali miesta,” dodáva.

Napokon, hovorí, že budete chcieť posledné oholenie kolená, takže viete, že pokožka je úplne hydratovaná.

Vo 26 rokoch, možno teraz môžem povedať, že som zvládol holiť si nohy.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

22 − = 14

map