Tak, tak by ste mali organizovať vaše fľaše na vône

Nezáleží na tom, aký veľký je vaša kolekcia parfémov: ak vlastníte viac ako pár fliaš, potrebujete miesto na ich uloženie a zobrazenie. Hľadanie kreatívnych riešení pre ukladanie dát sa stáva oveľa zložitejšou, keď narazíte na viac fliaš, samozrejme, najmä ak sa snažíte nájsť rovnováhu medzi funkčnosťou, zachovaním priestoru a dekoratívnym displejom. V každom prípade nikdy nie je príliš skoro alebo príliš neskoro začať organizovať svoju zbierku a hovorili sme s niekoľkými profesionálnymi organizátormi, ktorí vám pomôžu urobiť práve to.

Stojan na tortu

“Stojan na dorty je elegantný spôsob, ako zobraziť svoju kolekciu parfumov na pulte alebo na zásuvkách,” navrhuje Kristin Long, vlastník a prezident Organizačné špecialisti Inc., so sídlom v severnej Virgínii. Môžete si kúpiť lacné sklenené stojany v mnohých obchodoch alebo online. Môžete tiež vyhľadávať vinobranie tortu stánku z trhu šetrnosť alebo starožitný obchod pridať trochu viac vkus. Získajte to najlepšie z oboch svetov s niečím takýmto ozdobným zdobí stojan na koláče (50 dolárov, WayFair.com). 

Plytké police

Ak žijete v malom priestore alebo jednoducho chcete ušetriť čo najviac svojho priestoru, uložte svoje parfumy na malú stenu. IKEA MOSSLANDA je obľúbený kvôli svojmu racionálnemu dizajnu a malému okraju, ktorý zabraňuje vypadnutiu predmetov z police. ($ 9,99, IKEA.com).

SÚVISIACE: Ako si vyrobiť neónový makeup nový neutrálny

Kocky na stenu

Long tiež odporúča používať kocky na steny na uloženie vášho parfumu. Rovnako ako plytké regály, kocky steny dostanú váš parfém mimo cesty, zaberajú veľmi málo miesta a umožňujú im ľahký prístup a zobrazenie. Môžete vytvoriť svoje vlastné, alebo kúpiť z obchodu. Vyskúšajte 3-dielne plávajúce čierne odtieňové schránky Home Depot (20 dolárov, HomeDepot.com). 

Zrkadlový zásobník

Uložte svoje obľúbené alebo najkrajšie parfumové fľaše na zrkadlovú podnos na spálni. Zrkadlo ďalej zdôrazňuje krásu fľaše a dáva vášmu parfému svoj vlastný určený priestor. Tento mosadzný a zrkadlový tanier od firmy Pottery Barn je pekná voľba (50 dolárov, PotteryBarn.com).

Transparentné boxy alebo truhly

“Ak chcete prezentovať svoju zbierku, pokúste sa usmerniť túto túžbu do hľadania nádherných ozdobných krabičiek, aby ste ich dali,” navrhuje Shara Koplowitz, odborný organizátor pôsobiaci v Los Angeles a New York City, ktorý spolupracoval s celebritami ako George Clooney a Jennifer Aniston. “Nielen, že krabice chránia fľaše pred okolím [a prachom], ale budú slúžiť ako štýlové spôsoby, ako udržať vaše vône bezpečne na chvíľu prísť.” Tu je minimalistická možnosť od West Elm (79 dolárov, WestElm.com). 

DÔVODY: 12 Pretty Fragrances, o ktorých potrebujete vedieť

Spice Organizer

Organizátor korenia bol vynájdený, aby vám umožnil vidieť všetky korenie, ktoré vlastníte, a zároveň ich usporiadať. To z neho robí dokonalú možnosť skladovania pre váš parfum a ďalšie malé fľaše. Rozhodnite sa pre jasnú, drevenú alebo kovovú lenivú Susan alebo stupňovitý stojan a získajte toľko, koľko potrebujete, aby ste mali všetko. Páči sa nám táto odstupňovaná možnosť od Target (12,99 EUR, Target.com).

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + 3 =

map