Takže rezanie starých maskovacích hub na polovicu je stále vecou

Viete, ako niekedy veci skutočne hrubé, ale aj skutočne uspokojujúce? Podobne ako pozorovanie malých korálkov mazu, ktoré sa objavia pri nosení hlinenej masky alebo skúmanie pórovitého pásu po tom, ako ho vytrhnete z nosa, alebo vyskúšajte ušný vosk na čerstvo používanom bavlnenom tampóne. Ukázalo sa, že rezanie makeup huby na polovicu odhaliť to, čo bolo zbierať vnútri spadá do rovnakej kategórie.

Nedávno reddit používateľ doulikecookies odstrihnúť jej skutočné make – up makeup húb na polovicu a posta obrázky do r / makeupaddiction subreddit.

oranžový Beautyblender cut in half
S láskavým dovolením reddit user doulikecookies

Pozrite si ďalšie obrázky tu.

A zatiaľ čo by ste mohli predpokladať, že polovica je jednorazová, to určite nie je. Ostatní reddit používatelia urobili to isté a blogeri to robia aj na bežných.

Dva Beautyblenders Cut in Half
S láskavým dovolením užívateľa Reddit beauty_blend

Napríklad používateľ beauty_blend bola znepokojená, že robí niečo nesprávne, keď ide o čistenie špongií, a tak ich prerezala na polovicu a požiadala o nejakú radu. Spoločnosť dokázala určiť, že umýva s nesprávnym druhom mydla (umývanie tváre a šampón, v porovnaní s niečím ako doktorka Bronnerová).

LadyofAcheron polovicu svojho Beauty Blender po tom, ako sa vytvorila drobná diera a zvedavosť získala to najlepšie z nej. “Vždy som bola zvedavá, ako čistá vnútorná časť huby by sa mohla skutočne dostať.Z nejakého dôvodu som si vždy myslel, že by bol špinavý uprostred, alebo dokonca horšie plesnivý som sa rozhodol, teraz je čas uspokojiť svoju zvedavosť a vzal pár nožníc k lilovi, “napísala. “Výsledky ma prekvapili Okrem dvoch miest, ktoré sa mi zdajú byť čisté, bolo to bezchybné, takže teraz viete!”

Ružová Beautyblender in Half
Zdvorilosť Amberových trendových myšlienok

Tento blogger, pomenovaná Amber, znížila jej krása Blender na polovicu po tom, čo “pooped” (jej slová, ale presné, ak ste čítal príspevok). Vnútri sa odhalilo malé vrecko, ktoré zbieralo make-up.

Tieto príklady môžu viesť k tomu, že chcete povedať, “ew”, alebo Vás inšpirujú, aby ste vyrežili staré špongie na polovicu a opätovne použili čerstvé vnútorné strany. Avšak, ak chcete byť skutočne zarmútený, spomeňte si na to, že ste zabudli na krásu Používateľ YouTube Stevie Miller nakrájame na. Nechceme vedieť, čo žije vo vnútri, ale určite nás chce, aby sme skúmali akékoľvek budúce makeupové huby s nejakou chirurgickou skúškou. Aby sme boli spravodliví, zdá sa, že to je jednorazové a väčšina ľudí – ako sú tie, ktoré sú uvedené vyššie – odhalí čisté vnútorné priestory, keď si nakrájajú na svoje vlastné špongie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 7 = 2

map